بررسی قیمت و پکیج های مختلف

لیست قیمت

سایت استاندارد

تم اختصاصی
ثبت دامنه .ir
۲ گیگ فضای میزبانی
۳ ماه پشتیبانی رایگان
تنظیمات امنیتی
آمار بازدید کنندگان
طراحی واکنش گرا
بخش اخبار
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
چت آنلاین با بازدید کنندگان
افزایش سرعت و کشینگ
اس اس ال SSL
نصب ابزار حرفه ای سئو
بهینه برای گوگل
افزودن سایت به گوگل مپ
دریافت اینماد
طراحی فرم پذیرش نمایندگی
طراحی فرم استخدام
اضافه کردن زبان دوم سایت
اپلیکیشن موبایل‌
ورود محتوای یک صفحه
تحویل ۷ روزه
15,418,000 تومان

سایت حرفه ای

تم اختصاصی
ثبت دامنه .ir,.com
۵ گیگ فضای میزبانی
۶ ماه پشتیبانی رایگان
تنظیمات امنیتی
آمار بازدید کنندگان
طراحی واکنش گرا
بخش اخبار
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
چت آنلاین با بازدید کنندگان
افزایش سرعت و کشینگ
اس اس ال SSL
نصب ابزار حرفه ای سئو
بهینه برای گوگل
افزودن سایت به گوگل مپ
دریافت اینماد
طراحی فرم پذیرش نمایندگی
طراحی فرم استخدام
اضافه کردن زبان دوم سایت
اپلیکیشن موبایل‌
ورود محتوای ۵ صفحه
تحویل ۱۵ روزه
22,653,000 تومان

سایت پرمیوم

تم اختصاصی
ثبت دامنه .ir,.com
۱۰ گیگ فضای میزبانی
۹ ماه پشتیبانی رایگان
تنظیمات امنیتی
آمار بازدید کنندگان
طراحی واکنش گرا
بخش اخبار
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
چت آنلاین با بازدید کنندگان
افزایش سرعت و کشینگ
اس اس ال SSL
نصب ابزار حرفه ای سئو
بهینه برای گوگل
افزودن سایت به گوگل مپ
دریافت اینماد
طراحی فرم پذیرش نمایندگی
طراحی فرم استخدام
اضافه کردن زبان دوم سایت
اپلیکیشن موبایل‌
ورود محتوای ۱۵ صفحه
تحویل ۳۰ روزه
34,039,000 تومان

در صورتیکه هر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید.

چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

راهنمای طراحی سایت یزد

نیازی نیست تا از مزایای طراحی سایت سخنی گفته شود. می‌دانیم طراحی سایت در هر کسب و کار و در هر شهر و منطقه‌ای پاسخگو و نتیجه بخش خواهد بود. طراحی سایت یزد نیز خدمتی است که وب شایان برای کسب و کار‌های استان یزد انجام می‌دهد. مهم نیست شما صاحب یک کارخانه عریض و طویل هستید و یا دارای یک کسب و کار خانگی باشید. حتی ممکن است قصد شروع یک کار جدیدی را نیز داشته باشید. در هر حالت راه‌اندازی یک سایت بی‌عیب و نقص نیاز مبرم امروز برای کسب و کاری شما است.

اهمیت طراحی سایت یزد

بی شک طراحی سایت یزد برای کسب و کار‌های مختلف در این شهر و استان نیاز اساسی است. بسیاری از کسب و کار‌هایی که در این استان فعالیت دارند با توجه به شرایط نیاز به یک سایت دارند. پیشنهاد حرفه‌ای به این افراد راه‌اندازی سایتی است که سود آن‌ها را چندین برابر کند. دیجیتال مارکتینگ نیاز دنیای امروز و زندگی امروزی است. مطمئناً بسیاری از کسب و کار‌های فعال در یزد جزء فعالیت‌های تاپ و خاص هستند. برای رونق بیشتر فعالیت و البته شهر و استان خود باید قدم‌های بزرگتری را بردارند. در طراحی سایت یزد باید به موارد زیادی توجه داشت. نکاتی که در راه‌اندازی هر سایتی مهم است. برای کسب موفقیت و جلوگیری از هزینه‌های اضافی برای بازاریابی فعالیت باید به این نکات مهم توجه کرد. همچنین ارائه و دریافت مشاوره در خصوص طراحی سایت در یزد به صاحبان مشاغل نیز بسیار مفید می‌باشد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به جهات و نکات مختلف طراحی سایت یزد بپردازیم.

مشاوره رایگان طراحی سایت در یزد

مشاوره رایگان طراحی سایت در یزد
برای طراحی سایت یزد در هر زمینه و کسب موفقیت در راه‌اندازی این بستر اینترنتی نیاز به دریافت مشاوره می‌باشد. برای طراحی سایت باید همه جوانب را در نظر گرفت. بنابراین در انجام این امر باید به متخصصین طراحی سایت اعتماد کرد. افرادی که در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند قبل از هر اقدامی به مشتری مشاوره ارائه می‌دهند. ‌ایده پردازی بر عهده گروه طراحی است و صاحبان مشاغل کافی است فقط هدف خود را از راه‌اندازی سایت بیان کنند.
بدیهی است که برای دیده شدن در اینترنت باید به کیفیت وب سایت توجه کرد. به کار بردن امکانات مختلف و استفاده از ابزار‌های لازم طراحی در جلسه مشاوره موضوع مورد بحث می‌باشد. گروه‌های مختلف نرم‌افزاری برای ارائه وب سایت با کیفیت همه جوانب را به مشتری توضیح خواهند داد. از جمله موارد مهمی که در مشاوره طراحی سایت عنوان می‌شود مربوط به مراحل طراحی سایت یزد می‌باشد. برگزاری جلسه مشاوره بر اساس خواسته مشتری ممکن است به صورت حضوری و یا آنلاین صورت بگیرد. بهترین راهکار‌ها و پیشنهادات گروه برنامه‌نویسی با توجه به خواسته و هدف مشتری نیز در جلسات حضوری یا آنلاین ارائه خواهند شد.
طرح اولیه گرافیکی از وب سایت برای رسیدن به نقطه نظر مشتری و گروه طراح در این جلسه ارائه شده تا نظر و بازخورد مشتری سنجیده شود. در نهایت برای پیاده‌سازی وب سایت همه نکات و خواسته‌های مشتری ثبت خواهد شد.

پشتیبانی و نگهداری از سایت یزد

مطمئناً در طراحی سایت یزد بخش پشتیبانی از وبسایت مهم‌ترین بخش راه‌اندازی وب سایت می‌باشد. تبدیل کسب و کار‌های عادی به کسب و کار‌های مدرن و آنلاین نیاز به راه‌اندازی سایت دارند. طراحی و ایجاد یک وبسایت بی‌نقص تنها قسمتی از کار است. پشتیبانی و نگهداری از سایت نیز بسیار مهم است زیرا ماندگاری و موفقیت وبسایت به این مورد بستگی دارد. منظور از پشتیبانی و نگهداری از سایت یزد چیست؟ صاحبین مشاغل در یزد چنانچه قصد راه‌اندازی وبسایت داشته باشند باید برای موفقیت هر چه بیشتر وب به فکر پشتیبانی و نگهداری سایت باشند.
پشتیبانی سایت در یزد
وب سایت طراحی شده پس از مدتی ممکن است دچار مشکلات فنی شود و یا از سرعت وب سایت کاسته شود. برای رفع این مشکلات به نصب و یا حذف و یا ارتقای افزونه‌ها نیاز باشد. برنامه‌نویس برای رفع این مشکلات باید به یکی از روش‌های پشتیبانی متوسل شود. در غیر این صورت و عدم پشتیبانی سایت وردپرس پس از مدتی وب به حالت تعلیق درآمده و یا از دسترس کاربر خارج می‌شود. بنابراین وبمستر و یا صاحبین مشاغل متحمل زیان مالی می‌شوند. پس چه باید کرد؟ طراحی اصولی و استاندارد سایت تنها یک قدم برای رسیدن به بازدهی است. برای موفقیت در این روش باید پشتیبانی و حمایت از سایت را در قدم بعدی قرار داد.
تیم پشتیبانی از سایت مراحلی را برای پشتیبانی و حمایت از وب سپری می‌کنند. ممکن است سایت بر اساس شرایط نیاز به حمایت ۲۴ ساعته داشته باشد. برخی از مشکلات فنی سایت نیز با پشتیبانی چند ساعته قابل حل می‌باشد. گروه برنامه‌نویس و طراحی سایت یزد نیز با پشتیبانی از سایت سعی در ارتقای سطح سایت و افزایش کیفیت آن و رفع مشکلات سایت خواهند داشت.

طراحی سایت کارخانجات در یزد

یکی از کسب و کار‌هایی که نیاز به داشتن بستری اینترنتی برای معرفی خود دارند کسب و کار‌های تولیدی هستند. واحد‌های تولیدی و کارخانه‌ای و صنعتی برای دیده شدن بهتر و ورود حرفه‌ای به عرصه رقابت باید به بازاریابی اینترنتی روی بیاورند. گروه طراحی سایت یزد خدمات راه‌اندازی و طراحی سایت‌های کاربردی را برای کارخانجات استان یزد انجام خواهند داد. در وبسایت کارخانجات می‌توان با کمترین هزینه محصولات را برای مخاطبین و کاربران تبلیغ کرد.
سایت کارخانه جات در یزد برای ارائه محصولات و بازاریابی و معرفی به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارد. به این صورت هزینه بازاریابی و فعالیت برای فروش خیلی کمتر از پیش خواهد شد. به علاوه وبسایت منجر به حفظ اعتبار و پرستیژ کارخانجات و واحد‌های تولیدی نیز خواهد شد. در واقع وب سایت کارخانجات کاتالوگی است که به صورت مجازی فعالیت دارد. بنابراین کارخانجات یزد برای پیشرفت و بهره وری از این مزایا بایستی به گروه برنامه‌نویس و طراحی سایت یزد مراجعه کنند.
گروه طراحی سایت کارخانجات برای ارتقای سطح کیفی وب سایت اقدام به بهینه‌سازی وب می‌کند. قالب سایت مناسب با نیاز و هدف کارخانه انتخاب شده و از امکاناتی چون قرار دادن فروشگاه آنلاین و نمایش کاتالوگ نیز در زمان طراحی و راه‌اندازی غافل نخواهند شد.

راه‌اندازی سایت شرکتی در یزد

راه‌اندازی سایت شرکتی در یزد یکی دیگر از انواع طراحی و راه‌اندازی سایت‌های مختلف در یزد می‌باشد. سایت شرکتی یکی از انواع وبسایت‌هایی است که در اینترنت حضوری فعال و پر کاربرد دارد. وب سایت‌های شرکتی به دلیل حساسیت کار شرکت‌ها یکی از قدرتمند‌ترین وب سایت‌های اینترنتی محسوب می‌شوند. وبسایت‌های شرکتی در واقع نقش یک نمایندگی فعال و شناخته شده را دارند. بنابراین طراحی این وبسایت بسیار مهم بوده و نباید برای بالا بردن کیفیت این مدل از وبسایت‌ها اهمال ورزید. کاربر با ورود به وبسایت شرکتی در واقع نمای شرکت و رتبه شرکت شما را خواهد دید و سنجید. پس باید به طرح گرافیکی و قالب سایت توجه ویژه داشت.
برای هر نوع شرکتی امکان طراحی وب سایت شرکتی وجود دارد. برخی از شرکت‌ها بدون راه‌اندازی وبسایت عملاً دست و پا بسته هستند. مانند شرکت‌های هوایی و یا شرکت‌های باربری و فنی مهندسی و یا شرکت‌های برنامه‌نویسی و... هر یک از شرکت‌های نیاز به امکانات خاصی در زمان راه‌اندازی وبسایت خود دارند. چنانچه از مدیران شرکت‌هایی مختلف در یزد هستید، می‌توانید برای رونق بیشتر فعالیت شرکت خود به راه‌اندازی سایت شرکتی روی بیاورند. گروه برنامه‌نویسان و طراحی سایت شرکتی بخش‌های مختلفی را با توجه به نوع شرکت در وب سایت به کار می‌برند. بخش اخبار و نمونه کار و محصولات نیاز هر وب سایت شرکتی هستند. قسمتی برای معرفی خدمات و معرفی همکاری و یا معرفی برند نیز نیاز هر وبسایت فعال شرکتی می‌باشند.
به طور مثال شرکت‌هایی که تولید محصول ندارند نیازی به ایجاد فروشگاه آنلاین در وبسایت نخواهند داشت. اما برای همه حوزه‌های مختلف شرکت‌ها نیاز به اختصاص بخشی از سایت به نظرات مشتری و اسلایدر معرفی و قرار دادن لوکیشن و تماس با ما از نیاز ضروری هستند.

طراحی سایت در شهر‌های یزد

طراحی سایت در یزد
طراحی سایت در سال‌های گذشته یک عمل غیر ضروری و یا به قول معروف بالا بردن کلاس کاری محسوب می‌شد. قبلاً راه‌اندازی سایت را برای شرکت‌های بزرگ بین‌المللی ضرورت میدانستند و از طراحی سایت برای کسب و کار‌های کوچکتر استقبالی نمی‌شد. کما اینکه آن را امری غیر ضروری و بیهوده میدانستند. اما امروزه فرقی نمی‌کند که چه کار و فعالیتی دارید و یا فعالیت شما بزرگ باشد یا کوچک طراحی وب سایت برای رونق و موفقیت شما ضروری است. پس اگر در هر یک از شهر‌های یزد زندگی می‌کنید و صاحب کسب و کاری هستید، می‌توانید از گروه طراحی سایت یزد برای راه‌اندازی وب کمک بگیرید.
بسیاری از شرکت‌ها، مؤسسه‌ها، کارخانجات، مشاغل خانگی و... در یزد برای دیده شدن در بستر اینترنت به طراحی سایت یزد نیاز دارند. دیده شدن در فضای اینترنت، ایجاد اعتبار، ارائه خدمات شبانه روزی، پیشرفت کار و مدرنیته کردن فعالیت، افزایش بهره وری و تحلیل بازخورد مشتری از مزایای طراحی سایت می‌باشند.
بسیاری از صاحبین مشاغل در شهر‌های مختلف یزد برای بهره از مزایای مذکور اقدام به راه‌اندازی سایت کرده‌اند. اما متأسفانه برخی از این سایت‌ها هیچ نقشی برای کسب و کار آن‌ها نداشته و کارایی چندانی ندارند. بنابراین در طراحی سایت یزد باید به گروه و شرکت‌های برنامه‌نویسی معتبری مراجعه کرد که نیاز شما را در وب سایت برآورده کنند. خدمات ارائه شده این شرکت‌ها و تیم برنامه‌نویسی‌شان باید شامل همه اصول طراحی باشد. در این صورت است که شما صاحب یک وبسایت حرفه‌ای کارآمد و پر کاربرد خواهید شد.
نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  میلاد صالحی

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۵

  بسیار عالی

 • نظر کاربر

  افسون ابراهیمی

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۶

  خیلی ممنون،مطالب خیلی خوب بود

 • نظر کاربر

  محمدامین

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۴

  مرسی از مطالب مفیدی که منتشر می کنید

 • نظر کاربر

  ali zarebin

  ۱۴۰۲/۱۲/۱۵

  شرکت خیلی بزرگی هستین – مطالب و نکات عالی بودن- همیشه رو به پیشرفت باشید

 • نظر کاربر

  سید اسماعیل میرحسینی

  ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

  عالیه

 • نظر کاربر

  حامد اقاجانی

  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱

  بسیار شرکت حرفه ای هستن ، متشکر از تیم خوب وب شایان که سایت من رو به بهترین شکل طراحی کردن

 • نظر کاربر

  Ziba Faghih

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷

  کیفیت کار و قیمت هاتون خوبه، اگر بخوام در زمینه ی سایت و سئو فعالیتی داشته باشم،حتما با شما همکاری می کنم.

 • نظر کاربر

  امید قلیزاده

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶

  مفید بود

 • نظر کاربر

  ایران فونت

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

  ممنون از مطالب خوبتون بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  Alipasha

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۱

  چقد شما خووووووووووووبیییییییییییییییییددد

 • نظر کاربر

  محمدصادق مجدی

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۸

  زیبا و کاملا قابل مفهوم ساده بود

 • نظر کاربر

  حسین خان محمدی

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

  خیلی عالی بود ممنون از مطالب مفید و به روزتون ?

 • نظر کاربر

  Amin Lotfi

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۸

  نوشتتون عالی بود

 • نظر کاربر

  ریحانه پورفلاح

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳

  تشکر از پشتیبانی خوبتون

 • نظر کاربر

  محمد دانیالی

  ۱۴۰۲/۱۱/۰۲

  سلام. برای سایت شرکتی میتونید قالب اختصاصی طراحی کنید؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  سپیده اسدی

  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

  سلام خسته نباشید.

  شما سایت وردپرس با ui اختصاصی هم طراحی می‌کنید؟؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  مهدیس مرادی

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۹

  ممنون از شما عالی

 • نظر کاربر

  علیرضا قانع

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷

  سلام.خسته نباشید.واقعا کارتون فوق العاده اس

 • نظر کاربر

  میر ابوالفضل قریشی

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۶

  سلام. طراحی سایت چندفروشگاهی حدودا چقدر زمان میبره؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  Mansour

  ۱۴۰۲/۱۰/۱۶

  مطالب و نکات عالی بودن. دمتون گرم

 • نظر کاربر

  مهدی فکور

  ۱۴۰۲/۱۰/۱۲

  سلام حدودا طراحی سایت فروش اتو گالری چنده است ؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقتتون بخیر
   حدود قیمت طراحی سایت رو داخل لینک میتونید ببینید
   اما برای راهنمایی بیشتر و بررسی جزئیات پروژه میتونید یک جلسه مشاوره رایگان با ما داشته باشید

 • نظر کاربر

  نادیا روح اللهی

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۴

  سایت خوبی دارید امیدوارم که موفق باشید

 • نظر کاربر

  مبینا کاظمی

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۷

  ممنون از سایت خوبتون

 • نظر کاربر

  وحید طهماسبی

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵

  عالی بود. تشکر از زحماتتون

 • نظر کاربر

  علی امیری فرد

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۰

  بسیار عالی و جالب بود

 • نظر کاربر

  mohammad omidi

  ۱۴۰۲/۰۹/۱۸

  مشتری سایتتون هستم جا داره همینجا از مدیریت مجموعتون جناب آقای شریفی تشکر کنم بخاطر زحماتشون و ممنون تلاش و پشتکار تیم خوبتون هستیم.سپاس

 • نظر کاربر

  راحله پیروزرام

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

  سلام دوست عزیز سایتی میخواستم در حوزه مبلمان و دکوراسیون مانند سایت های دکورانیک و اف دکور ، هزینش حدودا چقدر میشه؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   هزینه طراحی سایت فروشگاهی طبق تعرفه سایت لینک شده قابل انجام خواهد بود.

 • نظر کاربر

  محمد

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۱

  very good

 • نظر کاربر

  مهداد اسلامی

  ۱۴۰۲/۰۸/۲۶

  جامع و خوب

 • نظر کاربر

  امیرحسین گلباز

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۴

  مطلبیتون عالی بود و نمونه کارهای فوق العاده

 • نظر کاربر

  زمان آهنگر

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۲

  مطلب مفیدی بود خسته نباشید

 • نظر کاربر

  محمد جواد ناصری

  ۱۴۰۲/۰۷/۳۰

  ممنون از ابراز محبت شما نیلوفر جان .

 • نظر کاربر

  حسین ایمنی پور

  ۱۴۰۲/۰۷/۲۴

  ممنون بابت مطالب مفیدتون

  بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  رضا آقایی

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰

  سلام

  عالی بود بهترازاین نمیشه

  موفق باشید

 • نظر کاربر

  reza

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۳

  مهندس شریفی عشقی عشق ،

  ❤❤❤❤❤

  از طرف تیم تعمیرات کرج

 • نظر کاربر

  مسعود فلاح نرگس

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

  سلام یک سوال داشتم طراحی سایت شرکتی چقدر زمان نیاز دارد؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  zeinoolabedin

  ۱۴۰۲/۰۶/۳۱

  سلام .ممنون از خدمات مفید و غیر قابل توصیف

  همکاران محترم

 • نظر کاربر

  dina

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

  ممنون بابت مطالب مفیدتون

 • نظر کاربر

  علی اعلایی پور

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۵

  تشکر از سایت و مقاله خوبتون.مطالبتون بسیار مفید بود و برای تحقیقم واقعا به کاراومد…???

 • نظر کاربر

  sgda ewrt

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۴

  مطالبتون خیلی عالیه مرسی از ارائه مطالب پر محتوا قیمت های طراحی سایتتون که خیلی خوبه از همه جا کمتره و کیفیتت کارتون عالی

 • نظر کاربر

  رامتین فردی پور

  ۱۴۰۲/۰۶/۱۴

  خیلی ممنونم از مطالب مفید و کاملتون

 • نظر کاربر

  علی حسینی

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۷

  سلام

  طراحی سایت شما عالیه

 • نظر کاربر

  محمد رضا اسماعیلی

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۳

  تشکر از سایت با اطلاعات به روز شده و مفید ?

 • نظر کاربر

  سید احمد محمودی

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲

  سلام امکان داشتن یک سایت شرکتی که در عین حال چندتا محصول هم به فروش برساند هست ؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام بله ، ما به صورت اختصاصی بر اساس نیاز شما سایت مورد نظرتان را آماده خواهیم کرد

 • نظر کاربر

  فاضل صدوقی

  ۱۴۰۲/۰۵/۳۰

  ممنون از مطالب خوبتون

 • نظر کاربر

  nasrin ghodrati

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹

  سلام ، می خواستم بدونم چه مدت زمانی طول میکشه تا سایتم رو در صفحه اول گوگل مشاهده کنم؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات ، کلید واژه ها و رقبای شما ، زمان میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

 • نظر کاربر

  علی پورقلی

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۶

  عالی هستید

 • نظر کاربر

  سپیده پالیزدار

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵

  سایتتون خیلی خوبه،موفق باشید

 • نظر کاربر

  amir

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۵

  مطلب جامع و خوبی بود بنظرم الان دیگه طراحی سایت یه برگ بنده برای هر کسب و کاری به حساب میاد عالی

 • نظر کاربر

  انیس مسکینی

  ۱۴۰۲/۰۵/۰۲

  خداقوت✋️🔥

 • نظر کاربر

  محمد رازه

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۲

  سلام، برای سئو سایت، حداکثر با چند تا کلمه کلیدی کار می کنید

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات مد نظر شما ، میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

 • نظر کاربر

  پویا

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۰

  سلام مدت زمان طراحی یک سایت فروشگاه لباس چقدر است؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقتتون بخیر
   با توجه به نیازسایت شما متفاوت خواهد بود ولی حداقل 15 روز کاری در نظر داشته باشید

 • نظر کاربر

  نقیان

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷

  با متن و توضیح کوتاه ولی کاملش کاری ندارم، خیلی انرژی مثبت تو این وبسایت هست که قشنگ حسش میکنم. ممنون که کار خوب ارائه میدین

 • نظر کاربر

  احمد حسینی

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶

  سلام میخواستم بدونم شما سایت وبلاگ دهی هم طراحی می کنید؟ و قیمت ها به چه صورت می باشد؟ و پشتیبانی سایت با خودتونه؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   بله امکان طراحی سایت وبلاگ دهی به صورت اختصاصی یا استفاده از سیستم وردپرس وجود دارد
   با توجه به نیاز شما زمان و هزینه پروژه متغییر خواهد بود.
   امکان انجام پشتیبانی و مدیریت سرور توسط مجموعه وب شایان وجود دارد

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ