برای انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی ابتدا لازم است صحبت کنیم.چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

صفر تا صد طراحی سایت وکلا

یکی از موارد بسیار مهم در جست و جو اینترنتی مربوط به موارد و مسائل حقوقی است. تا جایی که آمار سرچ مسائل حقوقی در گوگل در طی چند سال گذشته تا کنون سه برابر شده است. کسانی که به دنبال مسائل حقوقی هستند طراحی سایت وکلاً در چند برابر شدن درآمد وکلاً نیز بی‌تأثیر نبوده هیچ بسیار تأثیر‌گذار نیز خواهد بود.

لازم به ذکر است درآمد وکلایی که دارای وب سایت در گوگل هستند افزایش می‌یابد که شماره یک و بهترین‌های گوگل نیز از نظر موتور گوگل باشند. بنابراین به وکلای پایه یک دادگستری و همچنین مشاوران حقوقی توصیه می‌شود برای داشتن درآمد بیشتر و شناخته شدن میان کاربران از ابزار اینترنتی استفاده نمایند.

امروزه نیاز نیست ارباب رجوع برای یافتن پاسخ‌های حقوقی خود به دفتر وکلاً مراجعه کنند. آنان می‌توانند با جستجو ساده در گوگل سؤالات و مشاوره خود را از وکلایی که دارای وب سایت هستند انجام دهند. در این صورت برای دریافت مشاوره‌های تلفنی و یا آنلاین سراغ وکلایی ‌می‌روند که دارای وب سایت و درگاه اینترنتی باشند. در نهایت این امر کاربران برای عقد قرارداد ترتیب جلسه حضوری را خواهند داد. با این وجود بر هر وکیلی لازم است تا برای داشتن یک وب سایت رسمی و یا عضویت در سایت وکلاً اقدام کند. تا بیش از پیش خود را میان افراد و کاربران اینترنت معرفی کنند.

در این صورت به طراحی سایت مطابق با استاندارد‌های جهانی نیاز است. وکلاً برای داشتن وب سایت می‌توانند به طراحان حرفه‌ای طراحی سایت وکلاً مراجعه نمایند. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به مزایای و مراحل طراحی سایت وکلاً بپردازیم.

طراحی سایت مشاوره آنلاین وکیل


انواع و اقسام سایت‌های مختلف با هدف ارائه خدمات حقوقی طراحی شده‌اند. طراحی سایت وکلاً به طراحی سایت وکلای پایه یک دادگستری ختم نمی‌شود. قطعاً طراحی وب سایت‌های اینترنتی برای ارائه مشاوره آنلاین امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است.

به دلایل مختلف مشاوره آنلاین بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته شده است. به همین جهت دیگر کمتر کسی برای دریافت مشاوره حقوقی به برگزاری جلسات حضوری و مراجعه به دفاتر وکلاً روی می‌آورند. می‌دانیم مشاوره آنلاین حقوقی، سریع و در لحظه و بدون صرف هزینه‌های رفت و آمد و معطلی می‌باشد.

کاربران و افرادی که خواهان مشاوره حقوقی هستند بیشتر تمایل به برگزاری مشاوره به صورت آنلاین می‌باشند. به همین جهت طبیعی است که به وکلاً و مشاورانی رجوع کنند که دارای درگاه اینترنتی به منظور سهولت برقراری ارتباط هستند. طراحی سایت وکلاً برای ارائه مشاوره‌های حقوقی به صورت آنلاین قطعاً برای مشاوران و وکلاً در بردارنده درآمد عالی خواهد بود.

می‌توان در طراحی سایت مشاوره آنلاین وکیل، انواع مشاوره حقوقی در هر حوزه‌ای را به مشتریان ارائه داد. مشاوره آنلاین می‌تواند به صورت پرسش و پاسخ در وب سایت و یا ارائه مشاوره تلفنی و پیامکی نیز باشد. سایت‌هایی که بر اساس اصول و قوانین گوگل طراحی می‌شوند بیشترین امتیاز را از سوی موتور این شرکت دریافت می‌کنند. در این صورت در صدر لیست جستجو مشاوره آنلاین حقوقی کاربران قرار داده می‌شود. با این اوصاف آمار ارائه مشاوره در این سایت افزایش یافته و منجر به کسب درآمد صاحبان سایت و وکلاً و مشاورین فعال در سایت می‌شود.

طراحی سایت انگلیسی وکلا


طراحی سایت وکلاً یکی از ابزار‌های مورد نیاز وکلاً برای ورود به عصر دیجیتال و ارائه خدمات در این عرصه می‌باشد. بدون داشتن سایت وکالت و مشاوره عملاً بسیاری از موکلین بالقوه را از دست می‌دهند. اما چرا طراحی سایت وکلاً تا این اندازه مهم است؟

داشتن سایت وکالت برای وکلاً موجب به اعتماد بیشتر موکلین و همچنین منجر به پیشی گرفتن از سایر رقبا خواهد شد. در واقع وکلاً با داشتن سایت وکلات در گوگل خود را با دنیای دیجیتال امروز آپدیت می‌کنند. اما آیا صرفاً داشتن سایت به این موارد کمک می‌کند؟
طبیعتا ورود منطقی و اصولی به این عرصه موجب اعتماد بیشتر و پیشرفت کاری و به روز شدن وکلاً خواهد شد. در این میان بسته به حضور وکیل در حوزه‌های مختلف ممکن است به طراحی سایت انگلیسی وکلاً نیاز داشته باشد. داشتن سایت رسمی به زبان انگلیسی در هر حرفه کسب و کاری به معنی ورود به بستری بزرگ‌تر به نام بستر جهانی است. برای ارتباط داشتن با تمام دنیا و گسترش فعالیت در بستر جهانی و داشتن موکلین و مراجعین بیشتر به سایت، نیاز به طراحی سایت انگلیسی است.

به این ترتیب طراحان با استفاده از ابزار‌های مختلف زبان سایت را انگلیسی انتخاب کرده و سایت به روز بین‌المللی را با مضمون وکالت و مشاوره حقوقی راه‌اندازی خواهند کرد. وکلاً نیز با داشتن سایت انگلیسی با تمام دنیا در ارتباط خواهند بود و درآمد آن‌ها قطعاً از این سایت بیشتر از سایر رقبا می‌باشد.

طراحی سایت مشابه بنیاد وکلا


سایت بنیاد وکلاً یکی از نمونه‌های برتر سایت‌های طراحی شده است که مجموعه‌ای از خدمات حقوقی توسط وکلای مختلف در این بستر ارائه می‌شود. بدین صورت است که طراحان حرفه‌ای تمامی جوانب لازم را برای داشتن یک سایت جذاب حقوقی در نظر خواهند گرفت.

استفاده از ابزار‌های مختلف در طراحی سایت، به روز شدن به صورت ثانیه‌ای وب سایت، تقسیم‌بندی بخش‌ها و خدمات مختلف در وب سایت، معرفی وبلاگ و مقالات حقوقی و موارد دیگر از جمله ویژگی‌های سایت بنیاد وکلاً می‌باشد. در حالت کلی مشاوره حقوقی رایگان و تمایل به داشتن مشاوره تلفنی و آنلاین از سوی کاربران با استقبال زیادی مواجه شده است. بنابراین مشاورین و وکلای فعال در این زمینه می‌توانند با داشتن سایت مشابه به سایت بنیاد وکلاً در یک پلتفرم مشترک فعالیت داشته باشند.

مطمئناً طراحی سایت وکلاً برای گروهی از مشاورین حقوقی و وکلاً هزینه کمتری در بر خواهد داشت. در این صورت کاربران برای انواع دعاوی مختلف و همچنین انواع سؤالات حقوقی در زمینه‌های مختلف می‌توانند به وب سایت وکلاً مراجعه نمایند.

زیرا مجموعه از وکلاً و مشاورین حقوقی در این سایت فعالیت می‌کنند که به صورت آنلاین آماده پاسخگویی می‌باشند. در نتیجه درآمد کلی و همچنین آمار مراجعه به سایت و تعداد کلیک‌های وب سایت افزایش پیدا می‌کند. در نهایت درآمد سایت افزایش پیدا می‌کند. البته زمانی می‌توان بر روی سایت وکلاً حساب باز کرد که طراحی سایت وکلاً بر اساس اصول گوگل باشد. در این صورت طراحی سایت باید به وسیله افراد حرفه‌ای صورت بگیرد.

طراحی سایت معرفی مؤسسه حقوقی


طراحی سایت وکلاً طراحی انواع سایت‌های مختلف حقوقی را بر عهده خواهد داشت. طراحی سایت معرفی مؤسسه حقوقی نیز نمونه‌ای از سایت‌هایی قابل طراحی توسط طراحان سایت می‌باشد. طبق قوانین ایران افرادی که توانایی آن‌ها در مورد مسائل حقوقی ثابت شده باشد می‌توانند مؤسسه حقوقی خود را ثبت نمایند.

وکلاً پس از ثبت مؤسسه حقوقی خود با طراحی سایت معرفی مؤسسه حقوقی می‌توانند در این زمینه فعال‌تر و در بستری گسترده‌تر ظاهر شوند. بسیاری از افراد که خواهان مراجعه به مؤسسات حقوقی هستند با مؤسسه خاصی آشنایی ندارند. از این رو برای یافتن بهترین مؤسسات و همچنین مؤسسه‌های مشهور و یا مراکزی که در شهر و یا استان خاصی مستقر هستند به موتور جستجو گوگل روی می‌آورند. در این صورت سایت‌هایی را می‌توان طراحی نمود که خدماتی چون معرفی مؤسسه یا مؤسسات حقوقی را به کاربران ارائه دهند. یا مؤسسات حقوقی اقدام به راه‌اندازی سایت اختصاصی خود نمایند تا تمامی خدمات قابل ارائه را در این بستر برای کاربران توضیح دهند.

در این صورت مؤسسه‌های حقوقی گمنام از طریق وب سایت می‌توانند خود را به تمام کاربران ایرانی و حتی در صورت تمایل به تمامی کاربران دنیا معرفی نمایند. همچنین به آن‌ها ارائه خدمات دهند و در نهایت در میان سایر رقبای خود به بیشترین تعداد مراجعین برسند. بنابراین سایت معرفی مؤسسه حقوقی توسط طراحان وب سایت‌های حقوقی طراحی و قابل اجرا می‌باشد.

قیمت طراحی سایت وکالت چقدر است؟


سایت حقوقی در واقع هویت آنلاین وکیل یا مؤسسه حقوقی و یا مشاوران حقوقی را نشان می‌دهد. هر وکیل و یا مشاور حقوقی اگر به دنبال کسب درآمد بیشتر و شناخته شدن به افرادی را دارد که به دنبال متخصص مسائل حقوقی هستند طراحی سایت وکلاً بهترین گزینه می‌باشد.

با طراحی سایت، وکلاً می‌توانند خود را در فضای اینترنت و گوگل به افراد خواهان این موضوع معرفی نمایند. در نهایت کاربران و این افراد را برای دریافت خدمات خود سوق دهند. بدیهی است که در دنیای امروز کاربران برای یافتن هر راه حلی به موتور جست و جو روی بیاورد. در نتیجه آن‌ها به دنبال افراد متخصص در زمینه مورد نیاز خود هستند. بنابراین با ورود به سایت وکلاً و در نهایت کشیده شدن به سمت عقد قرارداد و یا ارائه مشاوره‌های حضوری با کسب درآمد مواجه خواهند شد.

هم اکنون اهمیت طراحی سایت وکلاً برای افراد متخصص در این زمینه واضح و مبرهن است. حال چنانچه افراد قصد راه‌اندازی سایتی را داشته باشند چقدر بایستی برای داشتن سایت هزینه کنند؟ هزینه طراحی سایت بر اساس عوامل مختلفی متغیر می‌باشد.
بر اساس نیاز مشتری و همچنین مقدار بودجه مشتری استفاده از ابزار‌های طراحی سایت و یا تأکید بر استاندارد‌سازی تغییر پیدا می‌کند. نوع سایت‌های طراحی نیز دارای قیمت‌های متفاوتی است. مثلاً سایت فروشگاهی با قیمت سایت شرکتی متفاوت است.

خدمات طراحی سایت وکلاً در حوزه حقوقی قرار دارد. ممکن است مشتری بر اساس خواسته خود از طراحان ظاهر اختصاصی سایت را خواسته و خواهان رعایت تمام استاندارد‌های جهانی نیز می‌باشند. یا اینکه درخواست امکانات ویژه را از طراحان خواسته که در نتیجه هزینه به تبع بالاتر خواهد بود. بنابراین هزینه طراحی سایت بر اساس حوزه وب سایت، استفاده از ابزار‌های مختلف در طراحی، رعایت تمام استاندارد‌های جهانی و درخواست پنل ویژه و... تعیین خواهد شد.

پاسخ به سوالات شما در خصوص طراحی سایت حقوقی

سوالات متداول

طراحی وکالت من چقدر زمان می برد؟

مدت زمان پیاده سازی پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به امکانات و ویژگی های آن دارد. اما حداقل زمان آماده سازی سایت شما با توجه به اختصاصی بودن پروژه حداقل 45 روز و حداکثر 90 روز پیش بینی می شود.

پشتیبانی سایت بعد از اتمام مراحل طراحی آغاز شده و امور مربوط به نگهداری وب سایت در آن زمان انجام می‌شود تهیه نسخه پشتیبان، سئو سایت، بروزرسانی اطلاعات و… از مواردی است که در زمان مدیریت سایت انجام خواهد شد؛ وب شایان نیز این امور را برای کسب و کارهایی که خواهان پیشرفت هستند انجام می‌دهد.

سیستم شما به صورت کد نویسی اختصاصی با زبان PHP و فریمورک لاراول انجام خواهد شد.

نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  رضابالانی

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۴

  ممنون از مطالب خوبتون

 • نظر کاربر

  سارا مرادی

  ۱۴۰۲/۱۲/۱۹

  سلام یک سوال داشتم طراحی سایت شرکتی چقدر زمان نیاز دارد؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  نسرین معین

  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

  زیبا و کاملا قابل مفهوم ساده بود

 • نظر کاربر

  میثم قاسملو

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵

  مرسی از مطالب مفیدی که منتشر می کنید

 • نظر کاربر

  mohsen

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۹

  خیلی عالی بود ممنون از مطالب مفید و به روزتون ?

 • نظر کاربر

  مهیار چمن

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶

  مطالب و نکات عالی بودن. دمتون گرم

 • نظر کاربر

  فرشید

  ۱۴۰۲/۱۱/۰۵

  خیلی ممنون،مطالب خیلی خوب بود

 • نظر کاربر

  الهام یاوری

  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳

  ممنون از ابراز محبت شما نیلوفر جان .

 • نظر کاربر

  محمدشریف

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۲

  تشکر از سایت با اطلاعات به روز شده و مفید ?

 • نظر کاربر

  رامتین باشوکت

  ۱۴۰۲/۱۰/۱۷

  عالیه

 • نظر کاربر

  رضابالانی

  ۱۴۰۲/۱۰/۱۰

  سلام میخواستم بدونم شما سایت وبلاگ دهی هم طراحی می کنید؟ و قیمت ها به چه صورت می باشد؟ و پشتیبانی سایت با خودتونه؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   بله امکان طراحی سایت وبلاگ دهی به صورت اختصاصی یا استفاده از سیستم وردپرس وجود دارد
   با توجه به نیاز شما زمان و هزینه پروژه متغییر خواهد بود.
   امکان انجام پشتیبانی و مدیریت سرور توسط مجموعه وب شایان وجود دارد

 • نظر کاربر

  مهدی گنجخانی

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۷

  جامع و خوب

 • نظر کاربر

  وب24

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۱

  ممنون از شما عالی

 • نظر کاربر

  Azar

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵

  سلام

  طراحی سایت شما عالیه

 • نظر کاربر

  احمد محمدزاده

  ۱۴۰۲/۰۹/۱۵

  سلام .ممنون از خدمات مفید و غیر قابل توصیف

  همکاران محترم

 • نظر کاربر

  neginhelal

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۸

  کیفیت کار و قیمت هاتون خوبه، اگر بخوام در زمینه ی سایت و سئو فعالیتی داشته باشم،حتما با شما همکاری می کنم.

 • نظر کاربر

  کامران عزیزی

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۵

  ممنون از مطالب خوبتون بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  mohamad pourfeyz

  ۱۴۰۲/۰۸/۲۳

  با متن و توضیح کوتاه ولی کاملش کاری ندارم، خیلی انرژی مثبت تو این وبسایت هست که قشنگ حسش میکنم. ممنون که کار خوب ارائه میدین

 • نظر کاربر

  تارا مهماندوست

  ۱۴۰۲/۰۸/۲۰

  سلام دوست عزیز سایتی میخواستم در حوزه مبلمان و دکوراسیون مانند سایت های دکورانیک و اف دکور ، هزینش حدودا چقدر میشه؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   هزینه طراحی سایت فروشگاهی طبق تعرفه سایت لینک شده قابل انجام خواهد بود.

 • نظر کاربر

  emir

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۴

  چقد شما خووووووووووووبیییییییییییییییییددد

 • نظر کاربر

  Uioteg

  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶

  مهندس شریفی عشقی عشق ،

  ❤❤❤❤❤

  از طرف تیم تعمیرات کرج

 • نظر کاربر

  ابوالفضل عسگر

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۹

  نوشتتون عالی بود

 • نظر کاربر

  علیرضا نوری خواه

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹

  مشتری سایتتون هستم جا داره همینجا از مدیریت مجموعتون جناب آقای شریفی تشکر کنم بخاطر زحماتشون و ممنون تلاش و پشتکار تیم خوبتون هستیم.سپاس

 • نظر کاربر

  حسنی

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۹

  سلام خسته نباشید.

  شما سایت وردپرس با ui اختصاصی هم طراحی می‌کنید؟؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  وحید

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷

  خداقوت✋️🔥

 • نظر کاربر

  سعید نورآذر

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷

  بسیار عالی

 • نظر کاربر

  علی سعیدی

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶

  تشکر از سایت و مقاله خوبتون.مطالبتون بسیار مفید بود و برای تحقیقم واقعا به کاراومد…???

 • نظر کاربر

  محمد حسین قشقایی

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴

  عالی بود. تشکر از زحماتتون

 • نظر کاربر

  لادن اهنگری

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۳

  شرکت خیلی بزرگی هستین – مطالب و نکات عالی بودن- همیشه رو به پیشرفت باشید

 • نظر کاربر

  علی رجب زاده

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۵

  بسیار شرکت حرفه ای هستن ، متشکر از تیم خوب وب شایان که سایت من رو به بهترین شکل طراحی کردن

 • نظر کاربر

  رسول شجاعی

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۸

  سلام. برای سایت شرکتی میتونید قالب اختصاصی طراحی کنید؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  مهدی

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۳

  بسیار عالی و جالب بود

 • نظر کاربر

  محمد احمدی

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۹

  طراحی سایت وکالت چند روزه انجام میشه؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   بستگی به امکانات مد نظر شما دارد
   حداقل 15 روز

 • نظر کاربر

  علی شمشیری

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۶

  سلام، طراحی سایت وکلا میتونه فروشگاه اینترنتی هم داشته باشه؟ یعنی ما بتونیم کتاب های حقوقی در سایتمون بفروش برسونیم یا جزوه های اساتید خاصی رو در سایت داشته باشیم تا کاربر از ما خرید انجام بده؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   بله، امکان افزودن فروشگاه محصولات فیزیکی یا دانلودی به سایت شما وجود دارد

 • نظر کاربر

  هادى مخدومى

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳

  سلام ، می خواستم بدونم چه مدت زمانی طول میکشه تا سایتم رو در صفحه اول گوگل مشاهده کنم؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات ، کلید واژه ها و رقبای شما ، زمان میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ