سرورهای مختلف را بررسی کنید و سرور مد نظرتان را انتخاب کنید

لیست سرور های مجازی

سرور میزان RAM میزان CPU میزان هارد موقعیت مبلغ
CX11 2GB 1CPU 20GB ماهانه 346,000 تومان
CPX11 2GB 2CPU 40GB ماهانه 400,000 تومان
CX21 4GB 2CPU 40GB ماهانه 492,000 تومان
CPX21 4GB 3CPU 80GB ماهانه 692,000 تومان
CX31 8GB 2CPU 80GB ماهانه 892,000 تومان
CPX31 8GB 4CPU 160GB ماهانه 1,254,000 تومان
CX41 16GB 4CPU 160GB ماهانه 1,546,000 تومان
CPX41 16GB 8CPU 240GB ماهانه 2,322,000 تومان
CX51 32GB 8CPU 240GB ماهانه 3,045,000 تومان
CPX51 32GB 16CPU 240GB ماهانه 5,065,000 تومان

در صورتیکه هر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید.

چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

راهنمای خرید سرور مجازی خارج ایران

سرور مجازی خارج ایران کامپیوتری است که به صورت مجازی فعالیت می‌کند. سرور مجازی همیشه آنلاین است که بسیار پر سرعت نیز می‌باشد. در واقع سرور مجازی جزئی از سرور اختصاصی است که هزینه خرید آن نسبت به سرور اختصاصی کمتر است. سرور‌های مجازی دارای کاربرد‌های بسیاری است. میزبانی از وب سایت‌های نسبتاً پر مصرف، استفاده از آن برای کنترل و بهبود عملکرد سیستم‌ها، استفاده از خدمات سایت‌های که برای کاربران ایرانی تحریم است و... از کاربرد‌های سرور مجازی می‌باشد.

سرور مجازی چیست؟


سرور مجازی مجموعه‌های کامل از اطلاعات فعالیت و یا وب شما را در بر می‌گیرد. این سرور رایانه‌ای است که تمام داده‌ها و فایل‌های بر روی وب را در خود ذخیره می‌کند. در واقع با استفاده از سرور است که می‌توان آدرس وبسایت را در گوگل سرچ کرد و وارد آن شد.

سرور مجازی خارج ایران نیز به مفهوم سرور‌هایی است که امکان ارائه آن در موقعیت‌های مختلف جغرافیایی خارج از محدوده ایران وجود دارد. دریافت و استفاده از سرور مجازی خارج ایران در دیتاسنتر‌های خارج از ایران میزبانی می‌شود. استفاده و خرید سرور مجازی برای شرکت‌ها و اشخاصی مناسب خواهد بود که برای راه‌اندازی آن‌ها در ایران به آی پی خارج از ایران نیاز دارند. دلیل آن قطعاً تحریم کاربران ایرانی از سوی سرویس‌های مختلف است که امکان استفاده از سرویس‌های جهانی برای ایرانیان غیر قابل استفاده شده است.

سرور‌های خارج با منابع اشتراکی می‌باشند که کاربران قادر خواهند بود سیستم عامل‌های متنوعی نظیر ویندوز، لینوکس و میکروتیک و هر سیستم عامل دیگر را بر روی سرور خود نصب کنند. وی پی اس خارج با دیتاسنتر‌های خارج به همراه هارد‌های ساتا و حافظه بسیار پرسرعت قابل استفاده برای کاربران ایرانی است.

سرور مجازی خارج از ایران دارای مزایای بسیاری است. یکی از مزیت‌های آن قطعاً امکان انتخاب و نصب کنترل پنل‌های تحریم در محدوده و جغرافیای ایران است. بسیاری از امکان‌ها و سرویس‌های مختلف به دلیل وجود تحریم‌ها قابل استفاده در ایران نیستند. اما خب سرور مجازی خارج از ایران این امکان را برقرار کرده است.

حتی می‌توان نرم‌افزار‌هایی که به دلیل تحریم‌ها قابل نصب نیستند با استفاده از سرور‌های مجازی مزبور نصب کرد. همچنین سرور مجازی خارج از ایران برای استفاده از‌ای پی و دیتاسنتر یک کشور خاص به کار برده می‌شود. درخواست تحویل و راه‌اندازی سرویس در بسیاری از کشور‌های خارجی نیز از این طریق وجود دارد.

سرور مجازی آمریکا، آلمان و فنلاند


سرور مجازی آمریکا، آلمان و فنلاند واحد‌های کوچک شده‌ای از سرور اختصاصی هستند که با نام سرور مجازی خارج ایران شناسایی می‌شوند. این سرور‌ها در قالب کامپیوتر‌های کوچک ارائه می‌شوند که امکان استفاده از امکانات آن‌ها برای کاربران ایرانی فراهم است.

این سرور‌ها توسط کنترل پنل‌ها قابل اجرا می‌باشند. کاربری شما نوع سیستم عامل این سرور‌ها را انتخاب خواهند کرد. محیط استفاده هر یک از سرور‌های مزبور مانند یک رایانه‌های خانگی است. در این صورت مدیریت و اجرای پروژه ساده‌تر و به صورت سریع و ساده خواهد بود.

سرور‌های مجازی آمریکا، آلمان و فنلاند ارزان‌تر از سرور‌های اختصاصی است. این سرور‌ها از پرکاربرد‌ترین سرور‌های مجازی خارج از ایران می‌باشد. کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها برای فعالیت‌های مختلف خود و امور مربوط به فریلنسری از این سرور‌ها استفاده می‌کنند. زیرا عملکرد و سرعت این سرور‌ها مناسب می‌باشد و کاربران را راضی نگه می‌دارد. سرور مجازی فنلاند و آلمان بهترین و بزرگترین دیتاسنتر‌های اروپا هستند که دارای قیمت مناسبی نیز می‌باشند.

خرید سرور مجازی با منابع اختصاصی


منظور از سرور مجازی خارج ایران با منابع اختصاصی چیست؟ در وی پی اس یا سرور مجازی هر یک از وب سایت‌ها به صورت جدا بر روی فضای مجازی مختلف قرار می‌گیرند. این فضای مستقل شامل سخت‌افزار‌های قدرتمند و مستقل می‌باشد. نرم‌افزار سرور مجازی نیز به صورت جداگانه وب و سخت‌افزار را مدیریت می‌کند. بنابراین هر وبسایت بر روی سرویس‌های مجازی مجزا و مستقل فعالیت می‌کند.

با این نظر که وب سایت‌های دیگر همانند وب شما بر روی سرور فیزیکی یا اختصاصی قرار دارند. اما خب وب سایت شما تنها وب سایتی است که بر روی واحد مجازی است که دارای منابع اختصاصی خود است.با این وجود عملکرد هر یک از وب سایت‌های دیگر بر روی وب سایت شما بی‌تأثیر است. وب سایت بر روی واحد مجازی و به صورت اختصاصی قرار دارد. در نتیجه مدیریت وب مستر بر روی وبسایت خود کامل و بدون مانع خواهد بود. اما می‌دانیم که وبسایت به لحاظ استفاده از سرور فیزیکی و منبع با سایر وب سایت‌های سرور مجازی مشترک است. به همین جهت برای خرید سرور مجازی با منابع اختصاصی می‌توان مدیریت وب سایت خود را به صورت کامل در دست داشت.

مزیت های خرید سرور مجازی


انواع سرور مجازی خارج ایران وجود دارند. بسیاری از انواع سرور‌های مجازی قابل اجرا با سیستم عامل‌های مختلف هستند. از این رو بسیاری برای راه‌اندازی وب سایت خود و مدیریت آن و همچنین مدیریت اپلیکیشن‌های مختلف به سرور مجازی نیاز دارند.

خرید سرور مجازی راهی برای افزایش توسعه کسب و کار می‌باشد. سرور‌های مجازی به صورت ساعتی و ماهانه نیز قابل خریداری می‌باشند. هر یک از انواع سرور‌های مجازی دارای قیمت‌های مختلفی است.

همچنین میتوانید با مدیریت و پشتیبانی سرور devOps خیال خود را از عملیات پشتیبانی و مدیریت راحت کنید

سرور مجازی هتزنر


سرور مجازی خارج ایران انواع مختلفی از سرور‌ها می‌باشند. که یکی از سرور‌های محبوب خارج از ایران مربوط به سرور شرکت هتزنر می‌باشد. این دیتاسنتر دارای زیرساخت‌های لازم برای بهبود عملکرد سایت‌ها می‌باشد.

مزایای این سرور می‌توان به خدمات انعطاف‌پذیر، فناوری پایدار، پشتیبانی حرفه‌ای سایت و قیمت جذاب برای مشتری می‌باشند. سرور هتزنر دارای چندین دیتاسنتر در کشور‌های آلمان و فنلاند می‌باشد. این شرکت برای تأمین منابع انرزی از منابعی تجدیدپذیر استفاده می‌کند.

این سرور ابری را می‌توان به صورت ماهانه و حتی ساعتی تهیه و خریداری کرد. مدیریت پنل هتزنر بسیار کامل است. پشتیبانی این شرکت به صورت ۲۴ ساعته و به شیوه‌های مختلف برقراری ارتباط می‌باشد. سیستم امنیتی این سرور مجازی بالا بوده و داده‌های اطلاعاتی مشتریان و کاربران خود را به صورت ایمن نگهداری می‌کند.

خرید سرور مجازی کلود خارج از ایران


سرور مجازی خارج ایران با نام سرور مجازی کلود یا هارد پرسرعت با منابع اختصاصی در میان بسیاری از کاربران محبوب می‌باشد. این سرور مناسب برای وب سایت‌های پر مصرف مانند شبکه‌های اجتماعی می‌باشد که بر روی هارد‌های معمولی قابل میزبانی نیستند.

همچنین سایت‌های خبری و سایت‌های دانلود و وب‌های پربازدید از این سرور برای مدیریت وبسایت خود استفاده می‌کنند. همچنین در استفاده از وب سایت سازمان‌های دولتی و شرکتی سرور مجازی کلود توصیه می‌شود. برای خرید سرور مجازی کلود خارج از ایران می‌توان از طریق وب سایت‌های معتبر در این زمینه اقدام کرد. به طور کلی سرور مجازی کلود به دلیل ویژگی‌ها و وجود برخی از امکانات مناسب برای انواع سایت و اپلیکیشن‌های پر مصرف می‌باشد. استفاده از این سرور برای سایت‌هایی که تحریم شده‌اند و نیاز به آی پی خارجی دارند نیز بسیار مناسب می‌باشد.

می‌توان سرور مجازی ابری کلود را یکی از بهترین دیتاسنتر‌های اروپا معرفی کرد. پشتیبانی سرور نیز بسیار قوی بوده و از این نظر مناسب برای استفاده در ایران می‌باشد. عملکرد سایت‌ها با استفاده از این سرور بهتر بوده زیرا دارای پنل کنترل از جمله تغییر سیستم عامل و دسترسی به کنسول می‌باشد.
نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ