برای انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی ابتدا لازم است صحبت کنیم.چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

شرح کاملی از طراحی سایت بیمه آنلاین

وجود انواع بیمه نامه و اجبار برخی از بیمه نامه‌ها منجر به ایجاد نمایندگی‌های بیمه بسیاری در سطح کشور شده است. حال با وجود تنوع بیمه‌های فعال در ایران لزوم طراحی سایت بیمه آنلاین بیش از پیش نیاز می‌شود. کارگزاری‌های بیمه وارد عرصه جدیدی شده است که با طراحی وب سایت‌های فعال می‌توان این عرصه را گسترده‌تر و پیشرفته‌تر اعلام کرد.

بسیاری از افراد که در زمینه بیمه مشغول به فعالیت حرفه‌ای هستند متوجه این موضوع شده‌اند که وجود یک بستر بزرگتر موجب موفقیت بیشتر آن‌ها در این عرصه خواهد شد. فروش بیشتر بیمه نامه‌ها نتیجه طراحی سایت بیمه آنلاین می‌باشد. در این صورت داشتن سایت نمایندگی بیمه اهمیت خود را نشان خواهد داد. می‌دانیم که انواع بیمه‌های مختلف در ایران مشغول به فعالیت هستند. در نتیجه رقابت میان شرکت‌های بیمه برای جذب مشتری بسیار گسترده و زیاد می‌باشد. به همین جهت برای معرفی بیمه و نمایندگی خود و یا بازاریابی از طرق مختلف بسیار مهم می‌باشد. چنانچه در این زمینه شرکت‌های بیمه و یا نمایندگی‌های آن‌ها موفق عمل کنند دستاورد‌های کارگزاری بسیار بیش از پیش خواهد شد.

منظور از طراحی سایت بیمه آنلاین چیست؟


طراحی سایت بیمه آنلاین به واسطه طراحان خبره و حرفه‌ای موجب کسب موفقیت و رسیدن به اهداف صاحبان وب سایت خواهد شد. زیرا طبق اصول و استاندارد‌های جهانی وب سایت بیمه آنلاین طراحی خواهد شد. بنابراین با لزوم طراحی وب سایت‌های مختلف جهت ارائه اطلاعات بیمه نامه‌ها و شرکت‌های بیمه مختلف مطلع شدیم. در ادامه این مقاله قصد داریم تا با طراحی سایت بیمه آنلاین و جهات مختلف آن و امکانات مختلف سایت بیمه بپردازیم.

نحوه راه‌اندازی سایت بیمه چگونه است؟


به طور کلی داشتن بستری گسترده به نام بستر دیجیتال و اینترنت راهکاری عالی با بازخوردی مثبت برای بیمه آنلاین خواهد بود. مسلماً با راه‌اندازی سایت بیمه می‌توان در دسترس تعداد بسیاری کاربر و مشتری بالفعل قرار گرفت.

این بستر فعال بسیار گسترده است و تمام ایران را و کاربران ایرانی را تحت پوشش قرار خواهد داد. داشتن کارگزاری آنلاین در گوگل موجب می‌شود تا افراد زیادی نام شرکت بیمه شما و یا نمایندگی شما را سرچ خواهند کرد. ممکن است ورود به سایت بیمه شما از سوی کاربران به صورت غیر مستقیم باشد. به این معنی با دیدن پستی از طرف شما وارد سایت رسمی بیمه منسوب به شما می‌شوند. ورود و جذب مخاطب بسیار با اهمیت است. حال چنانچه سایت طراحی شده از سوی افراد حرفه‌ای صورت گرفته باشد کاربر به خوبی به وب سایت بیمه آنلاین شما جذب می‌شود.

در وب سایت طراحی شده باید به طرح گرافیکی زیبا و نوشتار و محتوا‌های دارای نگارش و سئو توجه شود. زیرا در این صورت امکان تبدیل کاربر به مشتری بسیار زیاد می‌باشد. قطعاً داشتن و طراحی سایت بیمه آنلاین برای نماینده و شرکت بیمه در بر دارنده مزایای زیادی است.

اهداف کلی طراحی سایت بیمه آنلاین


هدف اصلی طراحی سایت بیمه آنلاین، یعنی طراحی و راه‌اندازی سایت بیمه قطعاً جذب مشتری است. زیرا در صورت داشتن اعتبار و شناخته شدن برند بیمه و نمایندگی مشتری‌های نمایندگی و شرکت بیمه افزایش پیدا خواهد کرد.

برای داشتن یک سایت بیمه فعال و کارآمد بایستی به موارد زیادی توجه داشت. ارائه پیشنهاد‌های مناسب و جذاب به کاربران سایت همچنین ارائه خدمات آنلاین به صورت ۲۴ ساعته از ویژگی‌های برتر وب سایت بیمه خواهند بود. طراحی وب سایت بیمه با اهداف مختلف نیز بسیار مورد توجه نمایندگی‌ها و کارگزاری‌های بیمه قرار گرفته است. طراحی سایت فروش بیمه نامه نیز یکی از‌ایده‌های طراحی سایت بیمه آنلاین می‌باشد. در ادامه به این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

طراحی سایت فروش بیمه نامه


چه کسانی می‌توانند به اقدام به طراحی سایت بیمه آنلاین نمایند؟ داشتن نمایندگی و یا کارگزاری بیمه در سطح شهر نیازمند توسعه در بازاریابی برای فروش بیشتر بیمه نامه‌های مختلف خواهد بود. بازاریابی آنلاین و دیجیتالی نوعی از بازاریابی برای فروش بیمه نامه است.
در واقع گسترده‌ترین روش و پر بازده‌ترین نیز می‌باشد. به همین جهت ممکن است افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند اقدام به طراحی سایت بیمه آنلاین و یا همان طراحی سایت فروش بیمه نامه نمایند. چه کسانی به طراحی سایت بیمه نامه نیاز دارند؟ افرادی که نمایندگی یک یا چند شرکت بیمه را در محل زندگی خود مدیریت می‌کنند و یا افرادی که به عنوان بازاریاب نمایندگی‌های بیمه فعالیت می‌کنند. همچنین شرکت‌های بیمه برای ارائه نمایندگی و معرفی شعبه نیز به طراحی سایت اختصاصی نیاز دارند.

در این صورت برای طراحی سایت نیاز به مشخص کردن نوع فعالیت افراد است تا امکانات لازم را بابت طراحی استفاده کنند. برای طراحی سایت فروش بیمه نامه به صورت آنلاین و اینترنتی لازم است تا کاربر اطلاعات کاملی از خود را ارائه دهد. معرفی کامل نمایندگی همچنین ارائه اطلاعات تماس برای طراحی سایت بر اساس نیاز شخص لازم است. شرح کاملی از نوع خدمات قابل ارائه به مشتریان و محصولات خود برای تولید محتوا و ارائه پیشنهاد در وب سایت طراحی شده ضرورت دارند. در این صورت نیاز است تا صفحات وب سایت به درستی طراحی شوند. به این ترتیب برای انواع بیمه و بیمه نامه‌ها می‌توان صفحه اختصاصی طراحی کرد.

ارائه مطالبی در خصوص نوع فروش و فروش اقساطی در وب سایت برای کاربران بسیار مهم می‌باشد. همچنین بایستی وب سایت طراحی شده قابلیت فروش بیمه نامه‌ها را به صورت آنلاین داشته باشد. در غیر این صورت منجر به بازدید کاربران و مشتری‌های بالقوه نخواهد شد.

انتشار مطالب روزمره مانند اخبار مربوط به بیمه و ارائه مقاله و محتوا‌های مربوط به بیمه نامه منجر به رتبه گرفتن از سوی شرکت گوگل می‌شود. در نتیجه وب سایت در لیست اولیه نتایج اعلام می‌شود.

طراحی سایت مشابه ازکی


طراحی سایت بیمه آنلاین برای افرادی که بازاریاب بیمه می‌باشند بستری بزرگ را برای فروش بیشتر فراهم می‌کند. برخی از وب سایت‌های بازاریاب بیمه در این زمینه پیشرفت‌های گسترده‌ای داشته‌اند تا جایی که تبدیل به برند شده‌اند. در این میان می‌توان به وب سایت ازکی که بازاریاب انواع بیمه‌های مختلف است اشاره نمود. وب سایت ازکی انواع بیمه نامه از شرکت‌های مختلف بیمه را به کاربر معرفی می‌کند. کاربر نیز با مقایسه انواع بیمه نامه‌های مربوط به شرکت‌های بیمه و مقایسه قیمت و شرایط آن‌ها اقدام به خرید بیمه نامه می‌کند.

این سایت در واقع کاربران وب سایت را به مشتری بالقوه‌ای تبدیل می‌کند. ممکن است برخی از فعالان در این زمینه نیز خواهان طراحی سایتی مشابه سایت ازکی باشند. در این صورت بایستی مشخص نمایند که با چه شرکت‌های بیمه‌ای در ارتباط هستند. به این معنی بیمه نامه چه شرکت‌های را در خدمات خود به مشتری ارائه می‌دهند.

در طراحی سایت مشابه ازکی انواع بیمه‌ها مشخص خواهد شد. کلیاتی در خصوص شرکت‌های بیمه طرف قرارداد در وب سایت گنجانده می‌شود. امکان تبادل اطلاعات و ارسال کامنت برای مشتریان نیز فراهم می‌شود. یادآوری تمدید بیمه نامه نیز از امکانات سایت‌های بازاریابی می‌باشند. نحوه خرید آنلاین بیمه، مقایسه آنلاین بیمه و امکان پیگیری سفارش بیمه در وب سایت‌های بیمه بایستی گنجانده شوند.

امکانات سایت بیمه آنلاین


منظور از امکانات لازم برای طراحی سایت بیمه آنلاین نحوه طراحی وب سایت بر اساس نیاز مشتری می‌باشد. قبل از طراحی وب سایت لازم است مشتری بر اساس فعالیت و خواسته خود از سایت اطلاعات کافی و لازم را در اختیار طراحان قرار دهد.

سپس در خصوص بیمه نامه‌هایی که در وب سایت به فروش گذاشته می‌شوند اطلاعاتی در وب سایت ارائه شود. تمامی خدمات و محصولاتی که در وب سایت توسط کارگزاری و یا بازاریاب ارائه می‌شود در وب سایت ارائه می‌شوند. صفحات بایستی به درستی طراحی شوند تا وب سایت امتیاز بیشتری را به لحاظ سئو دریافت کند.

در سایت نمایندگی بیمه امکان خرید آنلاین اعتبار وب سایت را افزایش می‌دهد. نیازی نیست داشتن نمایندگی به شکل مرسوم و فیزیکی باشد. شما می‌توانید نمایندگی خود را آنلاین داشته باشید. در نتیجه این امر مشتری نمایندگی بیمه شما محدود به منطقه خاص جغرافیایی نخواهد بود.

برای اخذ رتبه در گوگل مختص به کلید واژه‌هایی چون خرید بیمه آنلاین لازم است که وبلاگی برای وب سایت طراحی شود. در واقع وبلاگ از امکانات مهم وب سایت‌های بیمه آنلاین می‌باشد. وبلاگ اطلاعات کاملی را به مشتریان بیمه در خصوص انواع شرکت‌های بیمه و بیمه نامه‌ها خواهد داد.

بنابراین نیاز است برای راه‌اندازی وبلاگ از نویسندگان تولید محتوا کمکی گرفته شود. فروش به صورت اقساطی و خدمات بیمه و همچنین یادآوری اقساط بیمه در وب سایت بیمه آنلاین امکان دیگر طراحی سایت می‌باشد. در زمان خرید آنلاین بیمه نامه می‌توان این بخش را از وب سایت بیمه بیابد.

معرفی شعبه و نمایندگی‌های زیر مجموعه خود در وب سایت نیز برای مراجعه حضوری مشتریان و گسترش دفتر بیمه‌ای کارگزار مهم خواهد بود. در نهایت موضوع مهم عدم اطلاعات کافی مشتریان در مورد انواع بیمه نامه و شرایط شرکت‌های ارائه دهنده‌های آن‌ها است.

در وبلاگ سایت بیمه می‌توان قسمتی را به عنوان پرسش و پاسخ و تبادل نظر کاربران اختصاص داد. در این صورت مشکل نبود اطلاعات مشتریان برطرف خواهد شد. این بخش در جلب نظر مشتری و جلب اعتماد آن‌ها بسیار مؤثر می‌باشد.
نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  ایمان صادقی

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

  شما به چه صورت هایی سایت طراحی میکنید؟و در زمینه seo به صورت off page , on page کار میکنید؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   در وب شایان ما به صورت اختصاصی با زبان PHP و همینطور با سیستم مدیریت محتوای وردپرس امکان پیاده سازی طراحی سایت شما را داریم.
   برای سئو نیز هم متخصصین ما در هر دو زمینه میتوانند به شما کمک کنند

 • نظر کاربر

  بهمن

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۱

  هزینه یک سایت با تمام امکانات چند است ؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام
   بدلیل اختصاصی بودن کار ها و اینکه دقیقا بر اساس نیاز شما کار آماده خواهد شد قیمت از پیش تعیین شده ای وجود ندارد.
   ما در وبشایان با جلسه مشاوره نیاز شما را بررسی میکنیم و دقیقا بر اساس نیاز شما به شما قیمت خواهیم داد

 • نظر کاربر

  اکبر خدائی

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۸

  امکان بستن قرارداد به صورت اینترنتی هم هست؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   بله ، قرارداد بعد از توافق و امضا از طریق پست رد و بدل خواهد شد

 • نظر کاربر

  محسن سام

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱

  سپاس

 • نظر کاربر

  Mey3am gh

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۹

  توضیحات مفیدو مختصر

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ