برای انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی ابتدا لازم است صحبت کنیم.چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی اختصاصی[بهینه]

طراحی سایت‌های فروشگاهی و شرکتی با توجه به زمینه فعالیت و نوع مشاغل ویژگی‌های متفاوتی دارند. با توجه به نیاز دنیای امروز به انواع سایت‌های اینترنتی برای پیشرفت در فعالیت، طراحی سایت‌های مختلفی از سوی متخصصین انجام می‌شود.

برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی بهینه اختصاصی نوعی از طراحی سایت است که با عنوان طراحی وب سایت اختصاصی شناخته می‌شود. این نوع از سایت بهترین و اصولی‌ترین طراحی وب سایت به دلیل جذب مخاطبین می‌باشد. منظور از سایت اختصاصی طراحی شده پیاده‌سازی و اجرای تمام پروسه طراحی سایت به صورت اختصاصی و فقط برای سایت شما می‌باشد. در این صورت از سیستم آماده و یا برنامه‌نویسی قالب اختصاصی برای طراحی استفاده می‌شوند.

طراحی سایت‌های اختصاصی از سوی طراحان حرفه‌ای و صاحبین مشاغلی که تمایل به فعالیت حرفه‌ای دارند ایجاد می‌شوند. افرادی که سعی دارند در کسب و کار خود موفق شوند و به یک برند تبدیل شوند نظر به طراحی سایت اختصاصی دارند.

برای طراحی سایت اختصاصی به برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی بهینه اختصاصی نیاز است. در این صورت سایت طراحی شده به هیچ سایت دیگر شبیه نبوده و فقط برای شخص مشتری ساخته و طراحی شده است.

با استفاده از کد‌نویسی بهینه اختصاصی سایت هیچ کد اضافی نخواهد داشت. بدین صورت هیچ بخشی که باعث افت سرعت و کارایی وب شود وجود ندارد. معمولاً افرادی که به دنبال طرح‌های جدید و منحصر به فرد هستند و در کار خود سعی دارند تک و حرفه‌ای ظاهر شوند به سراغ طراحی سایت اختصاصی می‌باشند. در ادامه این مقاله به کد‌نویسی بهینه اختصاصی برای طراحی سایت اختصاصی و همچنین به زبان‌های برنامه‌نویسی برای طراحی این سایت‌ها خواهیم پرداخت.

مزیت کد‌نویسی اختصاصی


از راه‌های مختلفی می‌توان یک سایت را طراحی کرد. کد‌نویسی بهینه اختصاصی یکی از راه‌های پایه و اصولی و همچنین حرفه‌ای برای طراحی سایت محسوب می‌شود. برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی بهینه اختصاصی به منظور ایجاد وب سایت حرفه‌ای و ویژه به کار برده می‌شود.
 • استفاده از کدنویسی اختصاصی نیاز به داشتن دانش و تجربه کافی طراح دارد. زیرا این مدل از طراحی سایت پیچیده و خیلی سخت می‌باشد. قطعاً این مورد بر روی هزینه و قیمت طراحی سایت نیز تأثیر‌گذار است.
 • اما باید به این نکته اشاره کرد که مزیت‌های طراحی سایت اختصاصی بسیار قابل توجه در امر پیشرفت فعالیت و امتیاز وب هستند. بنابراین افرادی که به صورت حرفه‌ای فعالیت خود را شروع می‌کنند به وب سایت اختصاصی نیاز دارند.
 • مزیت کد‌نویسی اختصاصی برای طراحی وب اختصاصی علاوه بر اختصاصی بودن سایت می‌توان به امنیت بالای وب اشاره نمود. سایت طراحی شده ویژه و مختص به سفارش مشتری است و از این نظر به هیچ سایت دیگر مشابه نخواهد بود.
 • همچنین در کد‌نویسی اختصاصی طراح وب برای ایجاد تغییرات ظاهری دست باز‌تری خواهد داشت. به این صورت المان‌ها و عناصر گرافیکی از سوی طراح انتخاب شده و دست طراح برای زیبا کردن شمای سایت بازتر خواهد بود.
 • همچنین از دیگر مزیت کد‌نویسی اختصاصی باید به سرعت بالای وب اشاره نمود. سرعت بالای وب سایت در جلب رضایت مشتری بسیار مؤثر می‌باشد. سایت‌هایی اختصاصی که با کد‌نویسی اختصاصی طراحی شده‌اند دارای سرعت بالایی هستند.
 • سایت‌های اختصاصی دارای استاندارد‌هایی در طراحی هستند. همچنین برای طراحی سایت اختصاصی می‌توان از زبان برنامه‌نویسی مختلفی همچون لاراول و یا php استفاده کرد. به طور کلی از مزیت‌های طراحی سایت اختصاصی می‌توان به؛
 • پنل مدیریت قوی اشاره نمود به صورتی که مدیر سایت به هر شیوه‌ای که می‌خواهد وب سایت خود را مدیریت می‌کند.
 • امنیت بالا یکی از پارامتر‌های مهم در سئو سایت برای کسب امتیاز می‌باشد. در کدنویسی اختصاصی وب دارای امنیت بالایی است.
 • سرعت بالا به دلیل عدم کد و بخش‌های اضافی وب نتیجه استفاده از کدنویسی بهینه اختصاصی است. سرعت لود بالا نتیجه سرعت بالای وب سایت نیز می‌باشد.
 • کارایی بالا و پرفورمنس بالا و سئو عالی و راحت‌تر همچنین طراحی کاملاً ریسپانسیو مزیت‌های مهم دیگر وی سایت اختصاصی می‌باشند. توسعه وب سایت بدون محدودیت همچنین همگام بودن با تکنولوژی‌های روز دنیا و صفحات پویا و فعال نتیجه استفاده از برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی بهینه اختصاصی در طراحی وب می‌باشند.

استاندارد‌های طراحی سایت اختصاصی


طراحی سایت قدم بزرگی برای ورود به عرصه بازاریابی دیجیتال یا اینترنتی است. قطعاً طراحی وب استاندارد‌های جهانی دارد. چنانچه طبق استاندارد‌های مشخص شده اقدام به طراحی سایت شود شانس ما در کسب موفقیت بیشتر خواهد بود.

برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی بهینه اختصاصی برای طراحی سایت اختصاصی به کار برده می‌شود که ملزم به رعایت استاندارد‌ها می‌باشد. استاندارد‌های طراحی سایت اختصاصی شامل موارد زیر می‌باشند؛

هاست و دامین اختصاصی در طراحی وب سایت استاندارد لازم برای داشتن وب اختصاصی می‌باشد. وب سایت باید دارای یک هاست و یک دامین باشد. بسیاری از سایت‌های غیر اختصاصی و سایت‌های ایرانی از چند دامین برای طراحی سایت استفاده می‌شود. در نتیجه وب سایت پس از مدتی بر روی گوگل سرچ نمی‌شود.

گرافیک ویژه و اختصاصی با توجه به سفارش مشتری برای طراحی سایت به کار برده می‌شود. گرافیک طراحی شده سایت در جذب مخاطب بسیار مؤثر می‌باشد. استفاده از بنر و تصاویر اختصاصی در طراحی سایت اختصاصی از استاندارد‌های طراحی و کدنویسی اختصاصی محسوب می‌شود.

فونت و محتوا نیز یکی از موارد مهم در طراحی وب سایت می‌باشد. نداشتن محتوا و فونت مناسب سبب می‌شود که خواننده و مخاطب برای خواندن مطالب سایت رغبت نشان ندهد. همچنین محتوا‌هایی که از سایت‌های دیگر کپی‌برداری شده‌اند از سوی گوگل حذف می‌شوند.

در طراحی وب سایت اختصاصی باید به تناسب وب سایت با مرورگر‌های مختلف توجه داشت. مثلاً سایت طراحی شده باید در هر مرورگری به درستی و شکل واقعی نشان داده شود و به اصطلاح بالا بیاید. چنانچه وب طراحی شده بر اساس استاندارد‌های طراحی اختصاصی باشد بایستی وب با تمامی سیستم‌های مختلف سازگار باشد. سایت طراحی شده باید در نوت بوک، تلفن همراه، لب تاپ و... بالا بیاید.

برنامه‌نویسی php


زبان برنامه‌نویسی php یکی از زبان برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی بهینه اختصاصی می‌باشد. استفاده از performance hypertext preprocessor برای طراحی سایت اختصاصی دربردارنده مزایای برای وب می‌باشد.

سادگی طراحی، هزینه کم و سرعت بالا نتیجه استفاده از برنامه‌نویسی php می‌باشند. بسیاری از سیستم‌های مدیریت محتوا همچون وردپرس بر پایه این زبان برنامه‌نویسی می‌باشند. استفاده از این زبان دست طراح را برای ایجاد تغییرات در طراحی باز می‌گذارد. همچنین با استفاده از این زبان برنامه‌نویسی ایجاد ساختار جدید در وب سایت اختصاصی و همچنین مدیریت پنل امکان‌پذیر می‌شود. فیسبوک یکی از پلتفرم‌هایی است که با استفاده از برنامه‌نویسی php کد‌نویسی شده است.

برنامه‌نویس لاراول


لاراول بستر مناسبی برای برنامه‌نویسی است که پر کاربرد‌ترین بستر یا فریم ورک برنامه‌نویسی php می‌باشد. امنیت این فریم ورک بسیار بالا بوده و امکان توسعه‌پذیری برنامه‌نویسی سایت و کد‌نویسی بهینه اختصاصی در طراحی وب نیز با استفاده از آن امکان‌پذیر است.

همچنین طراحی سایت با لاراول به دلیل استفاده از کد‌های بهینه اختصاصی و با کیفیت و استفاده از ابزار‌های توسعه یافته مورد تأیید گوگل بر اساس استاندارد‌های تعیین شده می‌باشد. می‌دانیم که طراحی سایت از روش‌های مختلف ممکن می‌شود. اما استفاده از بستر برنامه‌نویس لاراول بهترین راه برای طراحی وب سایت اختصاصی می‌باشد. در واقع لاراول سریع‌ترین فریم ورک برنامه‌نویسی می‌باشد. در نتیجه هزینه‌های ساخت وب کاهش پیدا می‌کند. زیرا کمتر از منابع سخت‌افزاری استفاده می‌شود. در نهایت بهینه بودن وب سایت اختصاصی برای انواع موتور‌های جستجو دلیل رشد لاراول در برنامه‌نویسی سایت شده است.

آماده زنده شدن ایده‌هاخود هستید؟

خدمات وب شایان

طراحی سایت ابزار محور

برنامه نویسی و طراحی سایت ابزار محور چند زبانه برای کسب درآمد دلاری به واسطه گوگل ادز یا فروش مستقیم کالا و خدمات
بیشتر بخوانید

طراحی سایت صرافی آنلاین

برنامه نویسی و طراحی سایت صرافی آنلاین در زمینه ارزهای دیجیتال، پی پال، ویزا و مسترکارت، گیفت کارت، نقد کردن و پرداخت ارزی
بیشتر بخوانید

طراحی سایت اجاره سویت، ویلا و منزل

طراحی سایت اجاره سویت، ویلا و منزل با امکانات کامل قابلیت به صورت برنامه نویسی اختصاصی با امکانات مشابه جایجگا و شب
بیشتر بخوانید

برنامه نویسی OpenAI

برنامه نویسی انواع افزونه های وردپرس با کمک ابزار جدید OpenAI با نام ChatGPT با سرعت و دقت بالا
بیشتر بخوانید

طراحی پرتال اختصاصی

طراحی پرتال اختصاصی برای سازمان ها ، فروشگاه ساز اختصاصی ، پرتال داخلی سازمان و دانشگاه ها
بیشتر بخوانید

طراحی بازی تلگرامی

طراحی بازی های تلگرامی و پروژه هایی مانند نات کوین ، همستر کوین و تپ سواپ
بیشتر بخوانید

اگر دنبال راه اندازی سایت فوق العاده ای برای کسب و کارتان هستید، برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

پاسخ به سوالات شما در خصوص برنامه نویسی

سوالات متداول

طراحی سایت اختصاصی با کد نویسی چه مزیتی داره ؟

همانطور که در تفاوت سیستم مدیریت محتوا و کد نویسی در قبل گفتیم در کد نویسی سیستم منحصر به فرد شما و کسب و کار شما طراحی خواهد شد.
همه فرایند ها مطابق نظر شماست .
کوچکترین قسمت سایت توسط خودتان انتخاب خواهد شد و توسط مجموعه وب شایان پیاده سازی خواهد شد.

همه می‌توانند از طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی استفاده کنند ولی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیز با ما در تماس باشید تا با هم سایت و کسب کار مد نظرتان را بررسی کنیم.

بسته به پروژه شما امکان برنامه نویسی به زبان های PHP ، پایتون و … امکان پذیر است

نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  سجاد کنعانی

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۹

  ممنون از مطالب خوبتون بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  وحید علی اشرفی

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۱

  بسیار عالی

 • نظر کاربر

  پویا شهری

  ۱۴۰۲/۱۲/۱۷

  تشکر از سایت با اطلاعات به روز شده و مفید ?

 • نظر کاربر

  Mey3am gh

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸

  خیلی ممنون،مطالب خیلی خوب بود

 • نظر کاربر

  وحید جمشیدی

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۶

  شرکت خیلی بزرگی هستین – مطالب و نکات عالی بودن- همیشه رو به پیشرفت باشید

 • نظر کاربر

  علی نصرالله نژاد

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۳

  جامع و خوب

 • نظر کاربر

  بابک

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۲

  عالی بود. تشکر از زحماتتون

 • نظر کاربر

  حامد باقری

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۳

  بسیار عالی و جالب بود

 • نظر کاربر

  احسان خداپرست

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۰

  very good

 • نظر کاربر

  محمد جراحی

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۷

  مهندس شریفی عشقی عشق ،

  ❤❤❤❤❤

  از طرف تیم تعمیرات کرج

 • نظر کاربر

  میلاد سراب

  ۱۴۰۲/۱۰/۱۹

  با متن و توضیح کوتاه ولی کاملش کاری ندارم، خیلی انرژی مثبت تو این وبسایت هست که قشنگ حسش میکنم. ممنون که کار خوب ارائه میدین

 • نظر کاربر

  علیرضا محمدی

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۶

  چقد شما خووووووووووووبیییییییییییییییییددد

 • نظر کاربر

  سیدحامدجلالی

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۲

  ممنون از شما عالی

 • نظر کاربر

  علی دلیری

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۸

  سلام یک سوال داشتم طراحی سایت شرکتی چقدر زمان نیاز دارد؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  سجاد راد

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۸

  سلام. برای سایت شرکتی میتونید قالب اختصاصی طراحی کنید؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  کارن آهنگری

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۶

  مرسی از مطالب مفیدی که منتشر می کنید

 • نظر کاربر

  محمد حمزه

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۳

  سلام خسته نباشید.

  شما سایت وردپرس با ui اختصاصی هم طراحی می‌کنید؟؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  فرهاد کاظمیان

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۱

  کیفیت کار و قیمت هاتون خوبه، اگر بخوام در زمینه ی سایت و سئو فعالیتی داشته باشم،حتما با شما همکاری می کنم.

 • نظر کاربر

  محمدرضا پرنون

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳

  بسیار شرکت حرفه ای هستن ، متشکر از تیم خوب وب شایان که سایت من رو به بهترین شکل طراحی کردن

 • نظر کاربر

  سپیده اسدی

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۲

  نوشتتون عالی بود

 • نظر کاربر

  حامد زاهدی

  ۱۴۰۲/۰۸/۲۲

  سلام دوست عزیز سایتی میخواستم در حوزه مبلمان و دکوراسیون مانند سایت های دکورانیک و اف دکور ، هزینش حدودا چقدر میشه؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   هزینه طراحی سایت فروشگاهی طبق تعرفه سایت لینک شده قابل انجام خواهد بود.

 • نظر کاربر

  حسین موسوی نیا

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۷

  مطالب و نکات عالی بودن. دمتون گرم

 • نظر کاربر

  عزیزی

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۰

  تشکر از سایت و مقاله خوبتون.مطالبتون بسیار مفید بود و برای تحقیقم واقعا به کاراومد…???

 • نظر کاربر

  مجید امانی

  ۱۴۰۲/۰۷/۲۶

  سلام

  طراحی سایت شما عالیه

 • نظر کاربر

  عارف رضائی

  ۱۴۰۲/۰۷/۲۰

  ممنون از ابراز محبت شما نیلوفر جان .

 • نظر کاربر

  h taba

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۱

  خداقوت✋️🔥

 • نظر کاربر

  sanymaya

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰

  عالیه

 • نظر کاربر

  حمیدرضا

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴

  سلام مطالب خیلی ارزشمند و مفیدی بود.ممنون ازشما

 • نظر کاربر

  جواد شیخی

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۱

  خیلی عالی بود ممنون از مطالب مفید و به روزتون ?

 • نظر کاربر

  سید علا سبزپوش

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۸

  سلام .ممنون از خدمات مفید و غیر قابل توصیف

  همکاران محترم

 • نظر کاربر

  محمودرضا ذاکری

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۷

  ممنون از مطالب خوبتون

 • نظر کاربر

  mitra

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۱

  سلام میخواستم بدونم شما سایت وبلاگ دهی هم طراحی می کنید؟ و قیمت ها به چه صورت می باشد؟ و پشتیبانی سایت با خودتونه؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   بله امکان طراحی سایت وبلاگ دهی به صورت اختصاصی یا استفاده از سیستم وردپرس وجود دارد
   با توجه به نیاز شما زمان و هزینه پروژه متغییر خواهد بود.
   امکان انجام پشتیبانی و مدیریت سرور توسط مجموعه وب شایان وجود دارد

 • نظر کاربر

  Majid Sorkhabi

  ۱۴۰۲/۰۵/۰۴

  زیبا و کاملا قابل مفهوم ساده بود

 • نظر کاربر

  حسین کرمی

  ۱۴۰۲/۰۴/۳۱

  مشتری سایتتون هستم جا داره همینجا از مدیریت مجموعتون جناب آقای شریفی تشکر کنم بخاطر زحماتشون و ممنون تلاش و پشتکار تیم خوبتون هستیم.سپاس

  • مجموعه وب شایان

   همکاری با شما جناب کرمی از افتخارات مجموعه ماست

 • نظر کاربر

  اکبربدری

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۷

  سلام ، می خواستم بدونم چه مدت زمانی طول میکشه تا سایتم رو در صفحه اول گوگل مشاهده کنم؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات ، کلید واژه ها و رقبای شما ، زمان میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

 • نظر کاربر

  مهدی پورکسری

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۲

  بسیار عالی

  واقعا ممنون از شما جناب مهندس …خیلی خیلی سایت خوبی زدید برام

 • نظر کاربر

  m.n

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴

  سلام. طراحی سایت چندفروشگاهی حدودا چقدر زمان میبره؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  محمدصادق حسینی

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۲

  خداقوت✋️🔥

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ