چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

صفر تا صد مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی

طراحی سایت و برنامه‌نویسی دو پروسه منطقی است که برای افرادی که به یک وب نیاز دارند دانستن تفاوت‌های طراحی سایت و برنامه‌نویسی بسیار مهم است. برای اقدام درست در زمینه داشتن سایت، نیاز به مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی احساس می‌شود.

اهمیت مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه نویسی

افرادی که در زمینه طراحی سایت فعالیت می‌کنند با ارائه مشاوره به مشتری سعی دارند تا این موضوع را برای آن‌ها شرح دهند. طراحی سایت با برنامه‌نویسی دو حوزه متفاوت اما مربوط به همدیگر هستند.
یک برنامه‌نویس وب با استفاده از کد‌هایی که به کامپیوتر می‌دهد برنامه‌هایی می‌نویسد که توسط سرور وب اجرا می‌شود. آشنایی با زبان برنامه‌نویسی بسیار مهم است. زبان‌های مهم برنامه‌نویسی مربوط به سمت سرور PHPو پاپیتون، جاوا و ASP. NETمی باشند.
به طور کلی اطلاعات هر وب سایت در سرور ذخیره خواهد شد که در زمان جست و جو و ارائه آدرس سایت سرور آن را در خود جستجو می‌کند. اما طراحی وب به چه مفهومی است؟ منظور از طراحی وب همان شکل و شمایل سایت است که شما نیز هم اکنون آن را در صفحه گوشی یا کامپیوتر خود تماشا می‌کنید. تمامی عناصر بصری سایت نتیجه طراحی وب سایت می‌باشند. برای طراحی سایت از زبان‌های مهم سمت کاربر استفاده می‌شود. طراحان با استفاده از زبان برنامه‌نویسی سمت کاربر‌ایده خود را برای داشتن یک سایت اجرا می‌کند.
طراحی سایت با متد و ترند‌های روز انجام می‌شود. زیرا مستقیم با کاربر در ارتباط است به همین جهت لازم است تا از اصول اساسی طراحی سایت پیروی شود. مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی به تفاوت برنامه‌نویسی و طراحی سایت می‌پردازد.
طراحان سایت افرادی خلاق و به روزی هستند که در ایجاد المان‌ها و عناصر سایت خلاقانه و به روز عمل می‌کنند. اما افراد برنامه‌نویس مسئول توسعه وب را برعهده دارد. توسعه وب از دید کاربر پنهان است اما برای ایجاد و دوام وب سایت توسعه وب بسیار مهم است.

مشاوره طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با وردپرس نیاز به استفاده از زبان‌های برنامه‌نویسی پیچیده و سخت دارد. مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی به طراحی سایت وردپرس به صورت کامل می‌پردازد. طراحی سایت وردپرس با افراد کاملاً حرفه‌ای و کاربلد امکان‌پذیر می‌شود.
زیرا همانطور که گفته شد از زبان‌های برنامه‌نویسی سخت و پیچیده استفاده می‌شود. اما خب سایت‌های طراحی شده با وردپرس سایت‌هایی با قابلیت تغییر پیکسل هستند که از این جهت سایت‌های قدرتمند محسوب می‌شوند. هیچ چهارچوب و محدودیتی در سایت وردپرس به واسطه تغییر پیکسل وجود ندارد.
در مشاوره طراحی سایت وردپرس به قابلیت و توانایی‌های سایت پرداخته می‌شود. در این صورت مشتری با مشاوره طراحان وب تصمیم به ساخت و طراحی سایت وردپرس می‌کنند. سایت‌های طراحی شده از طریق این زبان برنامه‌نویسی دارای امنیت بیشتری هستند.
سایت‌های وردپرس جزء سایت‌های انحصاری و تخصصی می‌باشند که از سوی مخاطب خود قابلیت این را دارند که به یک سایت خصوصی تبدیل شوند. در حالت کلی در مشاوره طراحی سایت وردپرس حتماً به مزایای طراحی سایت وردپرس اشاره می‌شوند.
سایت وردپرس یکی از روش‌های طراحی سایت محسوب می‌شود که محبوب‌ترین شیوه طراحی سایت نیز شناخته می‌شود. قالب‌های متنوع و جذاب وردپرس منجر به جذب مخاطب و کاربران می‌شود. قالب‌های وردپرس معمولاً ریسپانسیو هستند. در این صورت سایت طراحی شده در صدر جستجو‌های صفحه گوگل نشان داده می‌شود. تسلط بر بهینه‌سازی سئو از دیگر مزایای طراحی سایت با وردپرس می‌باشد. در نهایت مشتری با ارائه مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی و طراحی با وردپرس تصمیم هوشمندانه‌ای در زمینه زبان برنامه‌نویسی سایت خواهد گرفت.

خدمات مشاوره طراحی سایت شامل چه مواردی است؟

مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی از سوی فعالین این زمینه برای مشتریان صورت می‌گیرد. برای راه‌اندازی سایت‌های مختلف به مشاوره طراحی سایت نیاز است. پیش از طراحی سایت مشاور خصوصیات کامل یک سایت موفق را برای مشتری بازگو خواهد کرد.
در این صورت با توجه به درخواست و نیاز مشتری سایت مورد نظر همان ابتدا مورد بحث قرار داده می‌شود. در نتیجه این امر از هزینه‌های اضافی در طراحی جلوگیری به عمل می‌آید. قطعاً طراحی سایت چنانچه با مشورت و مشاوره صورت بگیرد خروجی بهتر و مثبتی خواهد داشت.
از خدمات مشاوره طراحی سایت می‌توان به افزایش ترافیک سایت طراحی شده در گوگل اشاره نمود. به این صورت در جلسات مشاوره حتماً از عوامل مهمی که سایت را در رده سایت‌های اول نتایج جستجو قرار می‌دهند، مورد بحث قرار گرفته می‌شوند.
در جلسه مشاوره طراحی سایت شمای کلی و ظاهری که برای کاربر جذاب باشد تعیین می‌شود. همچنین طراحی وردپرس و طراحی اختصاصی وب نیز از خدمات مشاوره سایت می‌باشند. انتخاب هاستینگ مناسب و مسائل مربوط به دیجیتال مارکتینگ نیز از موضوعات مورد بحث در جلسه مشاوره هستند.
سئو و موتور‌های جستجو و انتخاب نام دامنه و بازاریابی سایت در شبکه‌های اجتماعی از خدمات مشاوره طراحی سایت محسوب می‌شوند. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی موارد بسیار مهمی را مورد بررسی قرار می‌دهد. اهمیت ریسپانسیو بودن در طراحی سایت و نشان دادن دانش و خلاقیت در طراحی سایت نیز موارد مهم مورد بررسی در جلسات مشاوره می‌باشند.
برای بهره از مزایای جلسات مشاوره طراحی وب ابتدا بایستی درخواست خود را مبنی بر طراحی سایت ثبت نمود. سپس زمان جلسه حضوری را تعیین کرد. مشاوره طراحی سایت ممکن است در شرایطی رایگان برگزار شود. در غیر این صورت بایستی هزینه مشاوره نیز قبل از برگزاری پرداخت شود. در نهایت جلسه مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی برای متقاضی برگزار خواهد شد.

کوچ و منتور تیم‌های برنامه‌نویسی

کوچ Coach و منتور Mentor افرادی هستند که در زمینه کوچینگ و منتور فعال هستند. اما این دو واژه در طراحی سایت به چه معنا می‌باشند؟ مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی به این دو اصطلاح پرداخته و برای مشتری به صورت کامل تفهیم‌سازی می‌شود. منتورینگ فعالیتی است که در زمینه کسب و کار به کار برده می‌شود.
در واقع افرادی که صاحب تجربه و علم در زمینه مشخصی هستند به افرادی که کمتر تجربه و علم دارند کمک می‌کنند تا در این زمینه پیشرفت کنند. راهنمایی و توصیه و دستورالعمل در راستای پیشرفت و یادگیری افراد کم تجربه از سوی افراد با تجربه انجام می‌شوند.

کوچینگ نیز افرادی هستند که با شیوه‌ای متفاوت مانند یک معلم به افراد کمک می‌کنند تا زمینه مشخص یاد بگیرند و موفق شوند. اما کوچ و منتور تیم‌های برنامه‌نویسی چه افرادی هستند؟

منتور به چه کسانی گفته می‌شود؟

کسانی که دارای علم و تجربه و سواد در امر برنامه‌نویسی هستند به افرادی که در این زمینه علاقمند به کسب سواد و تجربه هستند کمک می‌کنند. اساس کار منتور بر مبنای تجربه و دانش شخصی است.

کوچ به چه کسانی گفته می‌شود؟

مسئولیت آموزش در کوچ محدود‌تر می‌باشد. به این صورت اهداف افراد مشخص می‌شود و برای رسیدن به هدف رتبه‌بندی خواهند شد. سپس ارائه آموزش به شکل طبقه‌بندی شده می‌باشد که فضای را برای افراد رسمی‌تر خواهد کرد.
تیم‌های برنامه‌نویسی از افراد متخصص و با تجربه‌ای تشکیل شده‌اند. به این صورت با توجه به نیاز و خواسته افراد برای شروع فعالیت در زمینه طراحی سایت مشاوره و آموزش‌های مختلفی ارائه می‌شود.

جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت

همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی با توجه به شرایط‌ها برای مشتری رایگان برگزار می‌شود. کیفیت جلسات مشاوره چه به صورت رایگان و یا با هزینه متعارف در یک سطح می‌باشند. در طول جلسه مشاوره ذکر مسائل و مواردی لازم و مهم است. ارائه اطلاعاتی در خصوص اهداف کلی کسب و کار، کاربران و مخاطبان سایت، امکانات مورد نیاز و رقبای واقعی در این زمینه به طراحان بسیار مهم است.
در انتهای جلسه قطعاً مشاوران طراحی سایت اطلاعاتی جامع و کامل را به دست می‌آورند. با استفاده از این اطلاعات امکانات و خدماتی که برای طراحی یک سایت موفق نیاز است را برای مشتری شرح می‌دهند.
در واقع هدف از ارائه جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت، شفاف‌سازی فرایند و پروسه طراحی وب برای مشتریان است. همچنین هدف پاسخگویی به سؤالات آن‌ها نیز می‌باشد. مشاوره طراحی سایت خدمات مختلفی را به مشتری ارائه می‌دهد. بدیهی است که هر یک از انواع سایت‌ها به امکانات و خدمات مختص به خود در طراحی نیاز دارند. استفاده از قالب مشخص و یا زبان برنامه‌نویسی مشخصی نیز در جلسه مشاوره تعیین خواهد شد.
لازم به ذکر است که سایت مورد نظر مشتری ممکن است محتوا محور و یا کاربر محور باشد. سایت‌های ترکیبی و سایت‌های خدمات محور نیز انواع سایت به لحاظ نوع کاربری می‌باشند که شاید سایت مد نظر مشتری باشند. لزوماً تمرکز هر یک از انواع مدل از این سایت‌ها بر موضوع خاصی است. جلسه مشاوره طراحی سایت به تمامی این مسائل مهم و راه و شیوه طراحی هر یک می‌پردازد.

مشاوره فنی سایت

منظور از مشاوره فنی سایت ارائه مشاوره در زمینه طراحی سایت و برنامه‌نویسی به صورت کامل و پر محتوا است. قبل از طراحی سایت و اقدامات لازم برای آن نیاز به مشاوره کامل در این زمینه احساس می‌شود. مشاوره فنی سایت به افرادی که برای داشتن سایت قدم برداشته‌اند کمک می‌کند تا با همه جوانب طراحی و مدیریت وب آشنا شوند. ارائه مطالب کامل و در نظر گرفتن همه جوانب برای موفقیت سایت نتیجه یک مشاوره فنی می‌باشد. نحوه طراحی سایت با استفاده از زبان برنامه‌نویسی سرور و کاربر و تشریح کامل پروسه طراحی در خلال یک مشاوره فنی برای افراد شرح داده خواهد شد.
نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  Farzin

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۴

  مرسی از مطالب مفیدی که منتشر می کنید

 • نظر کاربر

  محمد گودرزی

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۴

  عالیه

 • نظر کاربر

  Mostafa Karimi

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۱

  خیلی عالی بود ممنون از مطالب مفید و به روزتون ?

 • نظر کاربر

  سعید

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۵

  شرکت خیلی بزرگی هستین – مطالب و نکات عالی بودن- همیشه رو به پیشرفت باشید

 • نظر کاربر

  فریبا خردمند

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۴

  تشکر از سایت و مقاله خوبتون.مطالبتون بسیار مفید بود و برای تحقیقم واقعا به کاراومد…???

 • نظر کاربر

  علی لطفی

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۲

  بسیار شرکت حرفه ای هستن ، متشکر از تیم خوب وب شایان که سایت من رو به بهترین شکل طراحی کردن

 • نظر کاربر

  مصطفی طاهری

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹

  ممنون بابت مطالب مفیدتون

 • نظر کاربر

  مینو تیموری

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷

  سلام. برای سایت شرکتی میتونید قالب اختصاصی طراحی کنید؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  ایمان محمدی

  ۱۴۰۲/۱۱/۲۵

  تشکر از سایت با اطلاعات به روز شده و مفید ?

 • نظر کاربر

  آرمان رنجبر

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۱

  سلام دوست عزیز سایتی میخواستم در حوزه مبلمان و دکوراسیون مانند سایت های دکورانیک و اف دکور ، هزینش حدودا چقدر میشه؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   هزینه طراحی سایت فروشگاهی طبق تعرفه سایت لینک شده قابل انجام خواهد بود.

 • نظر کاربر

  mohammadmahdi

  ۱۴۰۲/۱۱/۰۳

  سلام میخواستم بدونم شما سایت وبلاگ دهی هم طراحی می کنید؟ و قیمت ها به چه صورت می باشد؟ و پشتیبانی سایت با خودتونه؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   بله امکان طراحی سایت وبلاگ دهی به صورت اختصاصی یا استفاده از سیستم وردپرس وجود دارد
   با توجه به نیاز شما زمان و هزینه پروژه متغییر خواهد بود.
   امکان انجام پشتیبانی و مدیریت سرور توسط مجموعه وب شایان وجود دارد

 • نظر کاربر

  میلاد مهربخش

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۲

  کیفیت کار و قیمت هاتون خوبه، اگر بخوام در زمینه ی سایت و سئو فعالیتی داشته باشم،حتما با شما همکاری می کنم.

 • نظر کاربر

  رسول

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۱

  سلام.خسته نباشید.واقعا کارتون فوق العاده اس

 • نظر کاربر

  مبین علیزاده

  ۱۴۰۲/۱۰/۱۴

  سلام ، می خواستم بدونم چه مدت زمانی طول میکشه تا سایتم رو در صفحه اول گوگل مشاهده کنم؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات ، کلید واژه ها و رقبای شما ، زمان میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

 • نظر کاربر

  احمد

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۹

  نوشتتون عالی بود

 • نظر کاربر

  علیرضا

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۷

  سلام

  عالی بود بهترازاین نمیشه

  موفق باشید

 • نظر کاربر

  علی چوبکار

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۷

  مطلب جامع و خوبی بود بنظرم الان دیگه طراحی سایت یه برگ بنده برای هر کسب و کاری به حساب میاد عالی

 • نظر کاربر

  رامتین باشوکت

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۱

  مطالب و نکات عالی بودن. دمتون گرم

 • نظر کاربر

  Ali

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۵

  سلام. طراحی سایت چندفروشگاهی حدودا چقدر زمان میبره؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  حسین موسوی نیا

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۱

  سلام خسته نباشید.

  شما سایت وردپرس با ui اختصاصی هم طراحی می‌کنید؟؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  کیمیا قره داغی

  ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

  بسیار عالی و جالب بود

 • نظر کاربر

  محمد احمدطجری

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۴

  ممنون از مطالب خوبتون

 • نظر کاربر

  فاطمه کلی پور

  ۱۴۰۲/۰۹/۰۳

  سلام

  طراحی سایت شما عالیه

 • نظر کاربر

  hossein

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۸

  ممنون از ابراز محبت شما نیلوفر جان .

 • نظر کاربر

  sina

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۱

  چقد شما خووووووووووووبیییییییییییییییییددد

 • نظر کاربر

  محسن

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۹

  خیلی ممنون،مطالب خیلی خوب بود

 • نظر کاربر

  محمد رحیمی

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۶

  با متن و توضیح کوتاه ولی کاملش کاری ندارم، خیلی انرژی مثبت تو این وبسایت هست که قشنگ حسش میکنم. ممنون که کار خوب ارائه میدین

 • نظر کاربر

  دیبا غلامی

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۳

  سایتتون خیلی خوبه،موفق باشید

 • نظر کاربر

  امین موزیری

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۵

  عالی بود. تشکر از زحماتتون

 • نظر کاربر

  ایران فونت

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲

  سلام حدودا طراحی سایت فروش اتو گالری چنده است ؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقتتون بخیر
   حدود قیمت طراحی سایت رو داخل لینک میتونید ببینید
   اما برای راهنمایی بیشتر و بررسی جزئیات پروژه میتونید یک جلسه مشاوره رایگان با ما داشته باشید

 • نظر کاربر

  محمد دلجو

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

  مشتری سایتتون هستم جا داره همینجا از مدیریت مجموعتون جناب آقای شریفی تشکر کنم بخاطر زحماتشون و ممنون تلاش و پشتکار تیم خوبتون هستیم.سپاس

 • نظر کاربر

  arefe

  ۱۴۰۲/۰۶/۱۳

  خیلی ممنونم از مطالب مفید و کاملتون

 • نظر کاربر

  سید حسن

  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲

  مهندس شریفی عشقی عشق ،

  ❤❤❤❤❤

  از طرف تیم تعمیرات کرج

 • نظر کاربر

  پیمان زارعی

  ۱۴۰۲/۰۶/۱۰

  مفید بود

 • نظر کاربر

  امیر رضا محمدی

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۹

  تشکر از پشتیبانی خوبتون

 • نظر کاربر

  کامران حاج حسین

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۶

  مطلبیتون عالی بود و نمونه کارهای فوق العاده

 • نظر کاربر

  حسین بافنده

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲

  very good

 • نظر کاربر

  مهدی

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۲

  سلام، برای سئو سایت، حداکثر با چند تا کلمه کلیدی کار می کنید

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات مد نظر شما ، میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

 • نظر کاربر

  البرز افراز طبرستان

  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱

  سایت خوبی دارید امیدوارم که موفق باشید

 • نظر کاربر

  علیرضا نوری خواه

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۹

  ممنون از سایت خوبتون

 • نظر کاربر

  کوروش نظری

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۵

  عالی هستید

 • نظر کاربر

  Kasra kiarad

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۴

  ممنون از شما عالی

 • نظر کاربر

  مجید

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۳

  مطالبتون خیلی عالیه مرسی از ارائه مطالب پر محتوا قیمت های طراحی سایتتون که خیلی خوبه از همه جا کمتره و کیفیتت کارتون عالی

 • نظر کاربر

  حسن ابراهیمی

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۱

  جامع و خوب

 • نظر کاربر

  هادی تورچیان

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۰

  زیبا و کاملا قابل مفهوم ساده بود

 • نظر کاربر

  Ziba Faghih

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۶

  ممنون بابت مطالب مفیدتون

  بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  دانیال جوارشکیان

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۶

  سلام .ممنون از خدمات مفید و غیر قابل توصیف

  همکاران محترم

 • نظر کاربر

  فروزان

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۰

  بسیار عالی

 • نظر کاربر

  عباس آقامحمدعارف

  ۱۴۰۲/۰۵/۰۶

  خداقوت✋️🔥

 • نظر کاربر

  امیر نایبی

  ۱۴۰۲/۰۵/۰۲

  ممنون از مطالب خوبتون بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  زهرا مهرآور

  ۱۴۰۲/۰۵/۰۱

  سلام یک سوال داشتم طراحی سایت شرکتی چقدر زمان نیاز دارد؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  مجید فرد

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۱

  با سلام و خسته نباشید.وجود متا تگ در هر سایتی لازم است و نبود آن نشان دهنده ضعف سایت است؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقتتون بخیر
   طبق تجربه بله ، وجود آن به درک بهتر سایتتون برای موتورهای جستجو کمک خواهد کرد

 • نظر کاربر

  فواد شهسواری

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۷

  مطلب مفیدی بود خسته نباشید

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ