بررسی قیمت و پکیج های مختلف

لیست قیمت

پشتیبانی استاندارد

به‌ روز رسانی امنیتی هسته سایت
رفع مشکلات فنی ناشی ار بروزرسانی ها
بک اپ هفتگی از فایل ها
بک اپ هفتگی از دیتابیس
به روز رسانی پلاگین ها در صورت لزوم
حذف افزونه های غیر ضروری
اطمینان از کارکرد کامل و بدون نقص
رفع خطاهای رایج وردپرس
رصد دوره ای سلامت سایت
بهینه سازی قالب
بررسی صفحات 404
افزایش و بهینه سازی سرعت
تهیه و نصب SSL
ارائه گزارش از بهبودها و تغییرات
افزایش سرعت به حداکثر میزان
تغییرات صرفا ظاهری در قالب
طراحی اختصاصی صفحات لندینگ
مشاوره رایگان
ماهانه 1,779,000 تومانسالانه 17,790,000 تومان

پشتیبانی حرفه ای

به‌ روز رسانی امنیتی هسته سایت
رفع مشکلات فنی ناشی ار بروزرسانی ها
بک اپ هفتگی از فایل ها
بک اپ روزانه از دیتابیس
به روز رسانی پلاگین ها در صورت لزوم
حذف افزونه های غیر ضروری
اطمینان از کارکرد کامل و بدون نقص
رفع خطاهای رایج وردپرس
رصد دوره ای سلامت سایت
بهینه سازی قالب
بررسی صفحات 404
افزایش و بهینه سازی سرعت
تهیه و نصب SSL
ارائه گزارش هفتگی
افزایش سرعت به حداکثر میزان
تغییرات صرفا ظاهری در قالب
طراحی اختصاصی صفحات لندینگ
مشاوره رایگان
ماهانه 3,855,000 تومانسالانه 38,550,000 تومان

پشتیبانی پرمیوم

به‌ روز رسانی امنیتی هسته سایت
رفع مشکلات فنی ناشی ار بروزرسانی ها
بک اپ روزانه از فایل ها
بک اپ روزانه از دیتابیس
به روز رسانی پلاگین ها در صورت لزوم
حذف افزونه های غیر ضروری
اطمینان از کارکرد کامل و بدون نقص
رفع خطاهای رایج وردپرس
رصد دوره ای سلامت سایت
بهینه سازی قالب
بررسی صفحات 404
افزایش و بهینه سازی سرعت
تهیه و نصب SSL
ارائه گزارش هفتگی
افزایش سرعت به حداکثر میزان
تغییرات صرفا ظاهری در قالب
طراحی اختصاصی 3 صفحه لندینگ
4ساعت مشاوره رایگان
ماهانه 5,753,000 تومانسالانه 57,530,000 تومان
* در صورت نیاز به تولید محتوا ، به ازای هر محتوا 1000 کلمه ای تخصصی و ترجمه ای ، مبلغ 265.000 تومان به مبلغ ماهانه افزوده خواهد شد

در صورتیکه هر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید.

چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

همه چیز درباره پشتیبانی سایت وردپرس

طراحی سایت فقط به ایجاد و راه‌اندازی آن منحصر نمی‌شود. قطعاً پشتیبانی از سایت یکی از خدماتی است که طراحان حرفه‌ای پس از راه‌اندازی سایت آن را به صاحبان سایت ارائه می‌دهند. به نوعی تیم حمایت پشتیبانی سرمایه افراد را در وب سایت حمایت می‌کنند. در این حالت از ریزش سرمایه افراد در راه‌اندازی وب جلوگیری می‌کنند.
پشتیبانی سایت وردپرس نیز به همین دلیل بسیار اهمیت پیدا می‌کند. بسیاری از سایت‌های مختلف فروشگاهی، شرکتی و خبری و... با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده‌اند. با استفاده از این سیستم می‌توان انواع و اقسام وردپرس و وبلاگ را راه‌اندازی کرد.

نرم افزا وردپرس چیست؟


نرم‌افزار وردپرس یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های مدیریت محتوا و طراحی سایت می‌باشد. دلیل آن امکان شخصی‌سازی بر روی وردپرس است که می‌توان سایت دلخواه را طراحی و ایجاد نمود. نکته مهم این است که وردپرس دارای سایت پشتیبانی رسمی است. به این صورت بروز هر اشکالی در سایت وردپرس با مراجعه به سایت پشتیبانی قابل حل و فصل می‌باشد. یکی از موارد مهم در طراحی سایت با استفاده از سیستم‌های مختلف این است که امکان دسترسی به منابع مختلف برای حل مسائل است.

اهمیت پشتیبانی سایت وردپرس


وجود منابع کافی و تخصصی برای افزایش آگاهی در خصوص وردپرس و به روز کردن وبسایت بسیار مهم است. می‌توان با ورود به سایت پشتیبانی و مراجعه به منابع آموزشی و یا سؤال پرسیدن از تیم پشتیبانی تمامی مشکلات احتمالی سایت را برطرف کرد. علاوه بر آن سایت مدام به روز و آپدیت می‌شود.

سایت‌های فعال بسیاری در زمینه طراحی و پشتیبانی سایت وردپرس فعالیت دارند. سایت‌هایی که انواع پشتیبانی ویژه، حرفه‌ای و سریع ارائه می‌دهند بهترین گزینه برای انتخاب می‌باشند. می‌دانیم که بسیاری از شرکت‌ها پس از ارائه و طراحی وب خدمات پس از طراحی به مشتری را در لیست خدمات خود قرار نمی‌دهند.

نبود پشتیبانی از سایت وردپرس منجر به ایجاد مشکلاتی برای سایت می‌شود. ممکن است در نتیجه این مشکلات سایت مدتی در دسترس کاربران قرار داده نشود. در این صورت برای وب مستران یا صاحبان وب در بردارنده خسارت‌های مالی خواهد بود.

در نتیجه موضوع پشتیبانی سایت در پیشرفت سایت و کسب و کار دیجیتال بسیار مهم می‌باشد. وب مستر بر اساس نیاز‌ها و انتظاراتی که در راه‌اندازی وب خود خواهد داشت پلن پشتیبانی را از سایت‌های مربوطه انتخاب می‌کند.

قیمت و هزینه پشتیبانی سایت


تمامی مراحل طراحی، اجرا، راه‌اندازی و پشتیبانی سایت وردپرس در بردارنده هزینه‌هایی است. شرکت‌های مختلف تعرفه‌های متفاوتی را جهت پشتیبانی از سایت وردپرس ارائه می‌دهند. مسلماً فاکتور‌هایی که در تعیین تعرفه در نظر گرفته می‌شوند مستقیم به سابقه کاری و دانش و تجربه شرکت‌ها مربوط است.

شرکت‌هایی که طراحی و برنامه‌نویسی سایت وردپرس شما را برعهده دارند ممکن است خدمات پشتیبانی را به صورت رایگان ارائه دهند. اما بسیاری از شرکت‌ها نیز جدایی از راه‌اندازی و کد‌نویسی سایت وردپرس خدمات پشتیبانی از سایت‌هایی که خود راه‌اندازی نکرده‌اند را ارائه می‌دهند.

شرکت‌های خدماتی که در زمینه پشتیبانی سایت وردپرس فعالیت می‌کنند گزینه مناسب‌تری برای انتخاب تیم حمایتی هستند. چرا که پشتیبانی افرادی که در این زمینه فعالیت دارند قطعاً دائمی نمی‌باشد. اما شرکت‌ها در هر صورت و به صورت مداوم خود را ملزم به رعایت قرارداد پشتیبانی می‌دانند.

بسته به بروز مشکل و یا پشتیبانی دائمی یا ماهانه و یا حتی ساعتی تعرفه‌ها نیز متفاوت خواهند بود. به طور مثال ممکن است سایت وردپرس به بروزرسانی هسته اصلی، افزونه یا قالب‌ها نیاز داشته باشد. اما سایت دیگری به نصب افزونه‌های مورد نیاز و حذف افزونه‌های غیر ضرور نیاز داشته باشد. بنابراین بر اساس خدماتی که پشتیبانی برای سایت انجام می‌دهد تعرفه متفاوت اعمال خواهد شد.

نحوه حل مشکلات فنی وردپرس


سایت وردپرس ممکن است دچار مشکلات فنی شود. به این صورت اعلانی در سایت نمایش داده می‌شود که نشانگر وجود مشکل فنی در وبسایت وردپرس است. در نسخه انگلیسی وردپرس این اعلان با عبارت the site is experiencing technical difficulties نشان داده می‌شود.

پشتیبانی سایت وردپرس از بروز مشکلات فنی سایت پیشگیری می‌کند. در صورت به وجود آمدن این مشکلات نیز تیم حمایتی سایت راهکار‌های حرفه‌ای خود را دارند. قطعاً بروز مشکلات فنی سایت وردپرس دلایل و عوامل مختلفی خواهد داشت.

تغییرات در کد‌نویسی، حذف یا نصب و غیر فعال کردن افزونه پیکربندی و تغییرات یا نصب قالب جدید عوامل مختلفی هستند که منجر به بروز مشکلات فنی در سایت می‌شوند. ممکن است سایت وردپرس در تغییرات با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به بررسی تیم پشتیبانی سایت وردپرس خواهد داشت.

تیم پشتیبانی‌ایمیل معتبر منسوب به سایت یا‌ایمیل وب مستر را مورد بررسی قرار می‌دهد. زیرا معمولاً سایت‌های پشتیبانی‌ایمیل راهنمای رفع مشکل را به وب مستر‌ایمیل می‌کنند. سپس عوامل مشکل را بررسی کرده و بر اساس آن اقدامات لازم را انجام می‌دهند. ممکن است نیاز به بررسی قالب و افزونه‌های سایت باشد. یا قابلیت wp debug را در سایت فعال‌سازی می‌کنند. ممکن است محدودیت حافظه مورد بررسی قرار گرفته شود. که در نهایت مشکلات فنی سایت برطرف خواهد شد.

راهکارهای افزایش سرعت سایت وردپرسی


افزایش سرعت در پشتیبانی سایت وردپرس یکی از خدماتی است که با توجه به نیاز و خواسته مشتری ارائه می‌شود. افزایش سرعت یکی از موضوعاتی است که طراح و تیم پشتیبان باید به صورت ویژه به آن توجه داشته باشند.

افزایش سرعت در سایت‌های وردپرس مسأله بسیار مهمی است. دلیل آن نقطه ضعف سایت وردپرس در پایین آمدن سرعت است. امکانات بالا و استفاده ساده و پلاگین متنوع از ویژگی‌های وردپرس می‌باشند. اما سرعت در سایت وردپرس گاهی پایین آمده که منجر به پایین آمدن سطح وب نیز می‌شود.

دلیل آن وجود امکانات و پلاگین در وردپرس است. برای طراحی و‌ایده پردازی طراح به این پلاگین‌های متنوع نیاز است. به همین جهت تیم پشتیبانی سایت وردپرس برای حمایت سایت اهمیت پیدا می‌کند. تیم پشتیبانی با استفاده از ابزار‌های آنالیز سرعت وضعیت سرعت وب سایت را در بررسی می‌کنند. سپس عوامل مؤثر بر افزایش سرعت سایت مورد بررسی قرار داده می‌شود. بر اساس نوع سایت وردپرس ممکن است از پلاگین‌های کش برای بهبود سرعت استفاده شود. همچنین عوامل دیگر همچون؛ هاستینگ مناسب، بهینه‌سازی فایل‌های css، js، استفاده از سیستم توزیع محتوا یا بهینه‌سازی تصاویر برای افزایش سرعت استفاده می‌شوند.
تیم حمایت از سایت وردپرس ممکن است هر یک از روش‌های مزبور را برای افزایش سرعت سایت انجام بدهند. استفاده از پلاگین کش ساده و سریع‌ترین راه برای بهبود سرعت سایت وردپرس می‌باشد. در این روش تصاویر و فایل و کد‌ها به صورت کامل بهینه‌سازی می‌شوند. این روش ممکن است با استفاده از پلاگین‌های مختلف صورت بگیرد. سرعت سایت وردپرس ممکن است به هاستینگ سرور مربوط باشد. در تیم پشتیبانی سایت سرعت لود را در سایت بررسی کرده و در صورت ارور سری ۵xx عدم سرعت سایت را به هاستینگ نسبت می‌دهند.

بنابراین تصمیم بر انتخاب هاست مناسب و یا تغییر آن توسط تیم حمایت اتخاذ می‌شود. می‌دانیم رابط کاربری اهمیت زیادی در وب سایت‌های مختلف دارد. به همین جهت در پشتیبانی سایت وردپرس به کد‌های css، js برای بهینه‌سازی فایل روی می‌آورند. زیبا‌سازی وب و بهبود رابط کاربری بر عهده کد‌های فوق الذکر می‌باشد که در نهایت موجب بالا رفتن سرعت لود نیز می‌شود. موقعیت مکانی سرور سایت به سرعت وب تأثیر مستقیم می‌گذارد. بنابراین گفته شد که انتخاب هاستینگ مناسب برای افزایش سرعت سایت بسیار مهم است.

بسیاری از طراحان در طراحی سایت فروشگاهی از هاستینگ با سرور‌های اروپایی استفاده می‌کنند. در نتیجه کاربرانی که در داخل ایران هستند با سرعت کند لود در سایت مواجه می‌شوند. تیم پشتیبانی با مواجه با این موضوع سیستم توزیع محتوا را بهینه خواهد کرد. المان و تصاویر به کار رفته شده در سایت یکی از عواملی است که بر سرعت سایت تأثیر مستقیم می‌گذارند. در این صورت تیم پشتیبانی با بهینه‌سازی کردن تصاویر و المان‌ها چاره کار را قبل از وقوع حادثه به کار برده‌اند. به این منظور قبل از پایین آمدن سرعت سایت بهینه‌سازی فایل‌ها انجام می‌شود.

برنامه‌نویس پشتیبان سایت


افرادی که به عنوان برنامه‌نویس سایت فعالیت می‌کنند خدمات پشتیبانی را نیز برای سایت طراحی شده ارائه می‌دهند. پشتیبانی سایت وردپرس در واقع برنامه‌نویس این سایت می‌باشند. بنابراین در صورت بروز هر نوع مشکل فنی و مشکل در سرعت سایت وردپرس باید از برنامه‌نویس سایت درخواست پشتیبانی داشت.

ممکن است کاربران سایت و یا وب مستر سایت در خصوص سایت وردپرس طراحی شده سؤالاتی فنی برای رفع مشکل سایت داشته باشند. در این صورت برنامه‌نویس به صورت‌های مختلفی با این افراد در ارتباط خواهد بود. در واقع برنامه‌نویس پشتیبان خدمات فنی و محتوایی که برای مدیریت بهتر سایت نیاز است را ارائه می‌دهد. برنامه‌نویس پشتیبان پس از راه‌اندازی سایت وردپرس اقدام به تولید محتوا برای سایت نیز می‌کند. همچنین مشکلات فنی را بررسی و برطرف می‌کند.

علاوه بر موارد فوق الذکر سایت را در حالت آماده نگه می‌دارد. معمولاً پشتیبانی سایت وردپرس به صورت روزانه می‌باشد. اگر بخواهیم به صورت واضح کار برنامه‌نویس پشتیبان را توضیح دهیم باید بگوییم؛ پشتیبان سایت وظیفه تولید محتوای متنی و گرافیکی، نصب وصله‌های امنیتی، ارزیابی کد‌ها، به روز‌رسانی مطالب قدیمی و بهینه‌سازی سایت را برعهده دارد.

برنامه‌نویس همانطور که از عنوانش مشخص است با وردپرس آشنایی کامل دارد. پس توانایی طراحی سایت وردپرس و راه‌اندازی آن را دارد. همچنین به همه مسائل مربوط به سایت وردپرس نیز تسلط کافی دارد.

اما کسی که به عنوان برنامه‌نویس پشتیبان فعالیت دارد باید با زبان برنامه‌نویسی که زبان php است آشنایی کامل داشته باشد. همچنین با نحوه تولید محتوا‌های متنی و تصویری آشنایی دارد. به علاوه توانایی استفاده از ابزار‌های اندازه‌گیری شاخص‌های مربوط به تحلیل رفتار کاربران را خواهد داشت. برنامه‌نویس پشتیبان با ابزار تحلیل اطلاعات نیز آشنا بوده و بر طراحی و تحلیل کمپین‌های تبلیغاتی مسلط است.

پشتیبانی ساعتی یا ماهانه سایت


پشتیبانی سایت وردپرس منجر می‌شود تا سایت راه‌اندازی شده در گوگل بهتر دیده شود. همچنین هدف وب مستر در راه‌اندازی سایت محقق شده و از تبلیغات و ورودی سایت کسب درآمد می‌کند. جدای از همه این موارد ایجاد اعتبار برای کسب و کار نیز مهم‌ترین مزیت پشتیبانی از سایت می‌باشد.

پشتیبانی سایت وردپرس ممکن است به صورت ساعتی و یا ماهانه ارائه شود. در این صورت ارائه خدمات پشتیبانی با توجه به درخواست مشتری و نظر کارشناس ارائه می‌شوند. مسلماً هزینه پشتیبانی ساعتی به دلیل بازه زمانی کم کمتر خواهد بود. مدت زمان پشتیبانی سایت نیز بسته به نوع طراحی سایت و تجربه و مهارت برنامه‌نویس تعیین می‌شود. هر چقدر برنامه‌نویس و طراحی سایت توسط افراد حرفه‌ای و با تجربه انجام شود قطعاً نیاز به پشتیبانی در بازه زمانی کوتاه‌تر خواهد شد
نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  فرشید

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۳

  سلام مهندس

  پشتیبانی نیاز دارم که همراه با افزایش سرعت سایت باشه امکانش هست؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقتتون بخیر بله ..
   از طریق فرم تماس با ما اطلاعاتتون رو بگذارید تا همکاران مطابق با نیاز شما پکیج پشتیبانی برای شما بچینند

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ