برای انجام پروژه های کد نویسی و برنامه نویسی ابتدا لازم است صحبت کنیم.چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

طراحی و کدنویسی پرتال اختصاصی چیست

قطعاً بسیاری از وب سایت‌های موجود برای رفع نیاز‌ها و انجام امور روزانه ما طراحی شده‌اند. چنین وب سایت‌هایی که به آنان نیز پرتال گفته می‌شود نیاز به برنامه‌نویسی پرتال اختصاصی دارند. پرتال اختصاصی نمونه‌ای از طراحی و کدنویسی سایت‌هایی است که به پرتال معروف هستند. قطعاً برای راه‌اندازی چنین وب سایت‌هایی به پنل‌های اختصاصی‌تری نیاز است.
بسیاری از وب سایت‌های اینترنتی صرفاً برای خبر‌رسانی و یا ارائه اطلاعات طراحی نمی‌شوند. بلکه هدف از راه‌اندازی چنین سایت‌هایی ارائه سرویس‌های خدمات‌رسانی نیز می‌باشد. به همین جهت به چنین سایت‌های پرتالی و یا وب سایت‌های سازمانی نیز گفته می‌شود.

پرتال چیست؟

پرتال در زبان فارسی به معنی درگاه است. ممکن است با نام درگاه بیشتر از پرتال آشنا باشیم. هر وب سایت که دارای درگاه‌های اختصاصی باشد به آن سایت‌های پرتال و یا سازمانی گفته می‌شود. برنامه‌نویسی پرتال اختصاصی با هدف طراحی سایت‌های سازمانی امکانات خاصی را در اختبار سایت قرار می‌دهد.
پرتال چیست در واقع پرتال‌ها نوعی از سایت‌هایی است که دارای امکانات و فضای‌سازی‌های هدفمند و سازمان دهی شده هستند. بسیاری از وب سایت‌هایی که ما روزانه با آن سروکار داریم در زمره سایت‌های پرتال قرار دارند. برای پاسخ دقیق‌تر به سؤال چه وب سایت‌های پرتال هستند و یا پرتال چیست لازم است تا به سایت‌های پرکاربردی همچون سایت‌های بانکی و یا سایت‌های درمانی اشاره کرد. در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

به چه سایت‌هایی پرتال می‌گویند؟

تمامی پلتفرم‌های اینترنتی در دسترس را وب سایت می‌گویند. اما چه وب سایت‌هایی پرتال یا سازمانی هستند؟ هر وب سایتی که با برنامه‌نویسی پرتال اختصاصی راه‌اندازی و طراحی شده باشد وب سایت‌هایی پرتال می‌باشند.
در واقع همه وب سایت‌ها پرتال نیستند. تنها وب سایت‌هایی که فضای همانند وب سایت بیمه یا دانشگاه دارند پرتال محسوب می‌شوند. وب سایت‌های دولتی یا وب سایت‌های بانکی و با سایت بیمه و دانشگاه فقط جهت اطلاع‌رسانی و ارائه اخبار راه‌اندازی نشده‌اند. بلکه این وب سایت‌ها مجموعه‌ای بزرگ و آنلاین می‌باشند که نیاز‌های سازمان را برطرف می‌کنند. مثلاً دانشجویان اطلاعات و اخبار دانشگاه را از وب سایت اختصاصی دانشگاه دریافت می‌کنند. علاوه بر آن برای انتخاب واحد و یا پرداخت شهریه و... نیز از طریق این وب سایت اقدام خواهند کرد.
کارکنان دانشگاه نیز از طریق وب سایت و ارائه درگاه‌های مختلف ارتباطی و پرداختی اختصاصی بخش عظیمی از فعالیت‌ها را به شیوه آنلاین انجام می‌دهند. بر این اساس وب سایت‌هایی که جهت ارتباط با مشتری و یا کاربر و مخاطبان خاص خود راه‌اندازی می‌شوند را وب سایت‌های پرتال می‌گویند.این پرتال ها معمولا روی سرور مجازی خارجی یا سرور اختصاصی نگه داری می شوند.

هدف از طراحی و راه‌اندازی وب سایت‌های پرتال چیست؟

برنامه‌نویسی پرتال اختصاصی با هدف راه‌اندازی وب سایت‌های سازمانی فعالیت می‌کند. در وب سایت‌های پرتال اطلاعات و امکانات مختلفی ارائه می‌شود. اطلاع‌رسانی و درج خبر در وب سایت‌های پرتال از اطلاعات و محتوای بدیهی و مسلم است.
علاوه بر آن ارائه سرویس‌های خدماتی آنلاین، مدیریت کاربران، درج سامانه‌های ارتباطی و اطلاع‌رسانی و کلیه خدمات فیزیکی که قابل آنلاین شدن باشند در این وب سایت‌ها قابل ارائه هستند. هدف از طراحی و راه‌اندازی وب سایت‌های پرتال قطعاً مجازی کردن فرایند‌های فیزیکی است که نیاز روزمره افراد را در بر می‌گیرد.

مزیت های طراحی پرتال اختصاصی

سایت‌های پرتال نیاز به برنامه‌نویسی اختصاصی دارند که برای راه‌اندازی چنین سایتی نیاز به برنامه‌نویسی پرتال اختصاصی است. زبان‌های برنامه‌نویسی سایت پرتال Asp یا PHP می‌باشند که بر اساس نوع وب سایت و نیاز سازمان بایستی امکانات مختلفی را به این زبان‌های برنامه‌نویسی اضافه کرد اما قطعا برای تصمیم گیری بهتر میتوانید با داشتن یک مشاوره طراحی سایت این موضوع را در میان بگذارید و یک انتخاب عالی داشته باشید.
مزیت های طراحی پرتال اختصاصی بررسی نوع وب سایت و نیازمندی‌های کاربر و البته خود سازمان و یا شرکت برای طراحی حرفه‌ای چنین سایت‌های الزامی است. اکثر کار‌های روزمره دنیای فیزیکی و واقعی قابلیت اجرا در دنیای مجازی خواهند داشت. بر این اساس نیاز به طراحی پرتال اختصاصی بیش از پیش احساس می‌شود.
زبان برنامه‌نویسی پرتال اختصاصی قادر به طراحی انواع سایت‌های سازمان یافته یا همان پرتال می‌باشد. پورتال سازمانی بانک، طراحی سایت بیمه، پرتال سازمان‌های دولتی، پورتال سازمانی شهرداری، شرکتی و پورتال دانشگاه، مراکز خدماتی و اداری انواع وب سایت‌های سازمانی هستند.
قطعاً طراحی تمامی وب سایت‌های فوق الذکر ساده و آسان نبوده و طراحی آن نیز مانند وب سایت‌های خبر‌رسانی نخواهد بود. لازم به ذکر است که تمامی شرکت و سازمان‌هایی که فعالیت‌های گسترده دارند وب سایت عادی برای آنان کافی نخواهد بود. آنان به وب سایت‌های فنی و کاربردی و بزرگ نیاز دارند. بر این اساس نیاز است تا برنامه‌نویسی پرتال اختصاصی به گونه‌ای باشد که فرایند‌های سازمانی را در بستر مجازی مدیریت کند. مسلماً این مهم از عهده بسیاری از شرکت‌های طراحی وب سایت خارج است.

پاسخ به سوالات شما در خصوص برنامه نویسی

سوالات متداول

طراحی سایت اختصاصی با کد نویسی چه مزیتی داره ؟

همانطور که در تفاوت سیستم مدیریت محتوا و کد نویسی در قبل گفتیم در کد نویسی سیستم منحصر به فرد شما و کسب و کار شما طراحی خواهد شد.
همه فرایند ها مطابق نظر شماست .
کوچکترین قسمت سایت توسط خودتان انتخاب خواهد شد و توسط مجموعه وب شایان پیاده سازی خواهد شد.

همه می‌توانند از طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی استفاده کنند ولی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیز با ما در تماس باشید تا با هم سایت و کسب کار مد نظرتان را بررسی کنیم.

بسته به پروژه شما امکان برنامه نویسی به زبان های PHP ، پایتون و … امکان پذیر است

نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ