بررسی قیمت و پکیج های مختلف

لیست قیمت

پلن استاندارد

تم اختصاصی
دسترسی به سورس کد
وبسرویس نامبرفور
ثبت دامنه .ir
2 ماه نگهداری رایگان
درگاه اختصاصی
طراحی واکنش گرا
بخش بلاگ
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
صفحه قوانین
چت آنلاین با بازدید کنندگان
افزایش سرعت و کشینگ
بهینه برای گوگل
ربات تلگرام
تحویل 45 روزه
52,896,000 تومان

پلن حرفه ای

تم اختصاصی
دسترسی به سورس کد
وبسرویس نامبرفور
ثبت دامنه .ir
3 ماه نگهداری رایگان
درگاه اختصاصی
طراحی واکنش گرا
بخش بلاگ
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
صفحه قوانین
چت آنلاین با بازدید کنندگان
افزایش سرعت و کشینگ
بهینه برای گوگل
ربات تلگرام
تحویل 65 روزه
96,956,000 تومان

پلن پرمیوم

تم اختصاصی
دسترسی به سورس کد
وبسرویس دلخواه
ثبت دامنه .ir
6 ماه نگهداری رایگان
درگاه اختصاصی
طراحی واکنش گرا
بخش بلاگ
صفحه درباره ما
صفحه تماس با ما
صفحه قوانین
چت آنلاین با بازدید کنندگان
افزایش سرعت و کشینگ
بهینه برای گوگل
ربات تلگرام
تحویل 85 روزه
تماس بگیرید

در صورتیکه هر سوالی داشتید با ما تماس بگیرید.

موارد مهم

نکته اول : نگهداری سرویس ها روی سرور های مجازی خارج از ایران مجموعه وب شایان نگهداری خواهد شد.
نکته دوم : منظور از وب سرویس نامبرفور این است برای ارائه خدمات به کاربران از وب سرویس های مجموعه فروش شماره مجازی نامبرفور number4 استفاده خواهد شد.چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

صفر تا صد طراحی سایت شماره مجازی

به دلیل استفاده‌های زیاد و کاربردی شماره مجازی بسیاری از کسانی که در این حوزه فعالیت حرفه‌ای دارند به طراحی سایت شماره مجازی جهت ارائه نیاز خواهند داشت. شماره مجازی برای ایجاد حساب کاربری و اکانت در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها نیاز است. به ویژه استفاده از شماره مجازی در ایران و برای کاربران ایرانی بسیار پرکاربرد است. زیرا بسیاری از پلتفرم و وب سایت‌های جهانی و پر کاربرد برای ایرانیان تحریم شده و پیش شماره ایران را برای ایجاد اکانت قبول نمی‌کنند.

بنابراین بسیاری از افراد برای هموار کردن این مسیر برای کاربران ایرانی اقدام به ارائه شماره‌های مجازی کرده‌اند. ساخت شماره مجازی با پیش شماره‌های کشور‌های خارجی و یا ارائه شماره‌های مجازی رایگان در وب سایت‌های مختلف از جمله این اقدامات است.

قطعاً داشتن وب سایت فعال در این زمینه در ارائه سریع و ساده خدمات بسیار مهم و حیاتی است. به همین جهت طراحی سایت شماره مجازی برای افراد فعال در این زمینه نیز بسیار مهم است. سایت مزبور نوعی از سایت‌های خدماتی است که به واسطه آن مدیران شرکت‌های فعال به کاربران در ساخت اکانت شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌های مختلف کمک می‌کنند.

در یک سایت شماره مجازی بایستی انواع شماره‌های مجازی کاربردی برای اهداف مختلف ارائه شوند. در این وب سایت‌ها بایستی شماره‌های مجازی ارائه شده هر یک از کشور‌های مختلف به تفکیک نشان داده شوند.

همچنین نوع شماره مجازی از نظر شماره مجازی عادی، رایگان و یا اختصاصی در پنل خدماتی سایت وجود داشته باشند. بایستی قیمت هر یک از انواع شماره مجازی نیز برای کاربران نشان داده شود. به علاوه امکان برقراری ارتباط و تبادل نظر و همچنین خرید به صورت آنلاین و یا دریافت مشاوره در سایت وجود داشته باشد.

بارگذاری سایت سریع و خرید و یا درخواست داشتن شماره مجازی نیز سریع باشد. در غیر این صورت طراحی سایت شماره مجازی با عدم نارضایتی کاربران مواجه خواهد شد. در نتیجه مدیران سایت با شکست در فروش شماره مجازی روبرو خواهند شد.

طراحی اختصاصی سایت فروش شماره مجازی


منظور از طراحی اختصاصی سایت فروش شماره مجازی طراحی سایتی است که از امکانات و ابزار‌های ویژه برای طراحی آن استفاده شده باشد. همچنین در طراحی سایت شماره مجازی به صورت اختصاصی از استاندارد‌های روز مربوط به برنامه‌نویسی استفاده شود.

توجه طراح وب سایت علاوه بر موارد فوق بایستی به موارد دیگر در طراحی اختصاصی معطوف شود. از جمله توجه به طراحی ظاهری زیبا و ارائه پنل مدیریت ساده به زبان فارسی و سئو مقدماتی بسیار مهم است. به علاوه در طراحی سایت شماره مجازی به صورت اختصاصی باید به مواردی چون؛ طراحی اپلیکیشن موبایل سایت، سئو کلمات کلیدی سایت در گوگل و پشتیبانی و آموزش کار با پنل نیز توجه ویژه شود.
در واقع طراحی اختصاصی سایت فروش شماره مجازی به دلیل بهره از تجربه و دانش طراحان برنامه‌نویس منجر به موفقیت سایت در فروش انواع شماره مجازی می‌شود. بسیاری از صاحبان این کسب و کار به طراحی سایت اختصاصی تمایل نشان می‌دهند. دلیل آن موفقیت در کسب و کار به دلیل وجود سایت بدون نقص و سریع می‌باشد.

راه‌اندازی فروشگاه شماره مجازی


طراحی سایت شماره مجازی به منظور راه‌اندازی وبسایت فروشگاهی باید بسیار دقیق و مطابق با استاندارد‌های لازم صورت بگیرد. فروش شماره مجازی روشی جدید در کسب درآمد به صورت اینترنتی برای بسیاری از افراد است. بسیاری از کاربران فضای مجازی نیاز به شماره مجازی دارند. به همین جهت به دنبال سایت فروشگاهی فروش و ارائه شماره مجازی هستند. سایت‌های فروش شماره مجازی بسیاری وجود دارند. اما قطعاً سایت‌هایی که ارائه خدمات آن‌ها گسترده و درگاه‌های ارتباطی و پرداختی متنوعی داشته باشند در این زمینه موفق‌تر از سایر رقبا هستند.

بنابراین برای پیشرفت در کسب و کار فروش شماره مجازی و پیشی گرفتن از رقبا باید به فکر راه‌اندازی و طراحی سایت شماره مجازی بود. سایت طراحی شده باید دارای استاندارد‌های طراحی سایت باشد. در غیر این صورت موجب عدم اطمینان کاربران و مشتریان به سایت خواهد بود.

راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی شماره مجازی به یک سایت با داشتن دانش فنی و تخصصی برنامه‌نویسی و ساخت سورس ربات شماره مجازی نیاز دارد. در دنیای امروز و به دلیل سیاست‌هایی که دنیا را فرا گرفته است بسیاری از افراد از شماره‌های واقعی مبنی بر پایه تلفن استقبال نمی‌کنند. شماره مجازی نیاز مبرم افراد برای ساخت اکانت و حساب کاربری و همچنین برقراری ارتباط هستند. لذا وب سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت گسترده دارند از سوی کاربران مورد استقبال قرار می‌گیرند.

پاسخ به سوالات شما در خصوص طراحی سایت

سوالات متداول

طراحی فروشگاه شماره مجازی من چقدر زمان می برد؟

مدت زمان پیاده سازی پروژه طراحی سایت، کاملاً بستگی به امکانات و ویژگی های آن دارد. اما حداقل زمان آماده سازی سایت شما با توجه به اختصاصی بودن پروژه حداقل 45 روز و حداکثر 90 روز پیش بینی می شود.

پشتیبانی سایت بعد از اتمام مراحل طراحی آغاز شده و امور مربوط به نگهداری وب سایت در آن زمان انجام می‌شود تهیه نسخه پشتیبان، سئو سایت، بروزرسانی اطلاعات و… از مواردی است که در زمان مدیریت سایت انجام خواهد شد؛ وب شایان نیز این امور را برای کسب و کارهایی که خواهان پیشرفت هستند انجام می‌دهد.

سیستم شما به صورت کد نویسی اختصاصی با زبان PHP و فریمورک لاراول انجام خواهد شد.

نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ