چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

اطلاعات بیشتر در مورد طراحی سایت مدارس

پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی همه بخش‌های مختلف زندگی را در برگرفته است. عرصه آموزش نیز به دلیل پیشرفت ارتباطات نیازمند داشتن درگاه اینترنتی برای ارائه خدمات است. به این دلیل امروزه بسیاری از مراکز آموزشی به طراحی سایت آموزشگاه و مدارس روی آورده‌اند.
طراحی سایت آموزشگاه و مدارس در واقع پلی ارتباطی میان معلمین و مربیان با دانش‌آموزان و والدین آن‌ها است. بنابراین در طراحی این مدل از وبسایت‌ها بایستی به مواردی توجه نمود. مهم‌ترین ویژگی این سایت طراحی زیبای گرافیکی و به روز نگه داشتن اخبار و اطلاعات است.

چرا طراحی سایت آموزشگاه و مدارس در عرصه آموزش مهم شده است؟

طراحی سایت آموزشگاه و مدارس به دلیل بالا رفتن سطح اجتماعی مدرسه برای بسیاری از مدیران و مسئولان مهم شده است. آموزشگاه‌های فعال سعی دارند با بازاریابی و ایجاد تبلیغات در بستر اینترنت اعتبار کسب کنند. بسیاری از والدین حاضرند هزینه زیادی بکنند تا فرزنداشان در مدارس معتبر درس بخوانند.
ایجاد و راه‌اندازی یک وب سایت قطعاً در جلب اعتماد والدین مؤثر خواهد بود. این امر همچنین موجب افزایش سطح آموزشی مدرسه خواهد شد. ارائه مطالب درسی توسط مربیان و معلمین در وب سایت منجر به بالا رفتن سطح آموزش می‌شود.
طراحی سایت آموزشگاه
راه‌اندازی یک وبسایت برای مراکز آموزشی منجر به افزایش ارتباط می‌شود. برقراری ارتباط با مدرسه ساده‌تر خواهد بود و در صورت نیاز داشتن به شماره تلفن و یا آدرس و اطلاع در خصوص زمان ثبت نام و یا برگزاری جلسات به سادگی با استفاده از وب سایت می‌توان به اطلاعات دست پیدا کرد.
همواره مدارس برای اطلاع‌رسانی به والدین و دانش‌آموزان دچار مشکل بوده‌اند. رسانه‌های اجتماعی مختلف نیز یا با فیلتر و یا با مشکلات مدیریتی همراه هستند. اما یک وبسایت عالی در ارائه اخبار و اطلاعات مدرسه به والدین و دانش‌آموزان بسیار مفید خواهد بود. در واقع وب سایت مدارس و آموزشگاه‌ها رسانه خوبی برای ارائه اخبار، مطالب آموزشی تصویری و فایلی و همچنین رسانه‌ای بجا برای تبلیغات مدرسه می‌باشد.

راه‌اندازی سایت برگزاری کلاس آنلاین

در سال‌های اخیر شاهد برگزاری کلاس‌های آنلاین به جای حضور در کلاس‌های درس بوده‌ایم. با شیوع ویروس کرونا برگزاری کلاس آنلاین میان مردم به یک موضوع عادی تبدیل شده است. به همین جهت همواره ایجاد درگاهی مناسب برای برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین یک معضل بوده است.
طراحی سایت آموزشگاه و مدارس به نظر راهکاری مناسب و بی‌نقص برای برگزاری کلاس آنلاین می‌باشد. راه‌اندازی سایت برگزاری کلاس آنلاین بایستی توسط یک طراح و برنامه‌نویس حرفه‌ای صورت بگیرد. زیرا در صورت عدم کارایی وب سایت برای برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین مشکلاتی به وجود خواهد آمد.
در نتیجه اعتبار مدارس و آموزشگاه‌ها به صورت کامل تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. زیرا دانش‌آموزان با مشکلات درسی مواجه خواهند شد. بنابراین راه‌اندازی سایت برگزاری کلاس آنلاین از حساسیت زیادی برخوردار است و در طراحی آن باید از دانش و تجربه و تخصص یک برنامه‌نویس استفاده کرد.

نحوه طراحی سایت معلمان

طراحی سایت آموزشگاه و مدارس بایستی دارای امکانات مختلفی باشد. در این صورت استفاده از وب سایت برای همه گروه‌های مختلف امکان‌پذیر می‌شود. یکی از مدل سایت‌های آموزشی مربوط به سایت معلمان می‌باشد. در وبسایت مدارس و آموزشگاه می‌توان بخشی را به معلمان اختصاص داد. به این صورت معلمان با وارد کردن کد کاربری و رمز عبور مختص به خود وارد سامانه شوند. معلمان در این سامانه می‌توانند برنامه کلاس‌های خود را برنامه‌ریزی کنند.
همچنین معلمان از این طریق با اولیا و دانش‌آموزان ارتباط برقرار نمایند. به علاوه بارگذاری گالری از تصاویر و ویدیو‌ها و وبلاگ اختصاصی مربوط به معلم، حضور و غیاب، آزمون آنلاین، فایل مربوط به هر یک از آموزش‌های درسی در این سامانه برای معلمان امکان‌پذیر می‌شود. راه‌اندازی سایت آموزشگاه و مدارس می‌توان شامل این قسمت باشد و یا به صورت کاملاً اختصاصی برای معلمین طراحی شود. به این صورت وب سایت مربوط به فعالیت‌های معلمان و آموزش‌های آنان باشد. معلمان آموزش‌های خود را به شکل فایل و تصاویر در آورده و در سایت بارگذاری خواهند کرد. دانش‌آموزان در سراسر ایران با ورود به این وبسایت می‌توانند مطالب درسی مربوط به خود را خریداری و یا به صورت رایگان مشاهده کنند.

مزیت‌های طراحی سایت اساتید

یکی از پر مخاطب‌ترین وب سایت‌های شخصی مربوط به وب سایت اساتید می‌باشد. در طراحی سایت اساتید بر روی ارتباط و تعامل اساتید و دانشجو فوکوس شده است. در وبسایت اساتید می‌توان به معرفی اساتید و ارائه مقاله و یا رزومه کاری آن‌ها نیز پرداخته شود. افراد به عنوان استاد دانشگاه باید راه‌های مختلف ارتباطی را با دانشجویان و مراکز علمی و افرادی که به رشته دانشگاهی آنان علاقه دارند را ایجاد کنند. طراحی سایت اساتید باید دارای ویژگی‌هایی مختص به سایت آموزشی باشد. در وبسایت اساتید لازم است بخش‌های مختلفی را برای اهداف مختلف در نظر داشت.
لازم است تا در طراحی سایت اساتید بخشی را برای ارائه محتوا‌های آموزشی اختصاص داد. بخشی را برای اطلاعات در خصوص فعالیت و درجه علمی اساتید نیز در نظر گرفت. امکان دانلود محتوا‌های آموزش برای کاربران نیز فراهم شود. همچنین خرید برخی از کتب و یا مقاله‌های علمی در این سایت به اعتبار آن می‌افزاید. امکان برقراری ارتباط میان اساتید و کاربران و دانشجویان در وبسایت و یا معرفی رسانه‌های مختلف اجتماعی برای برقراری ارتباط و تعامل دو طرفه بسیار مهم است. ارائه مشاوره رایگان اساتید به کاربران نیز بسیار حائز اهمیت بوده و منجر به افزایش اعتبار وبسایت خواهد شد.
در طراحی سایت اساتید نکته مهم این است که باید به بهینه‌سازی در طراحی توجه ویژه داشت. محتوا‌های ارائه شده در سایت باید دارای سئو باشند و برای موتور‌های جستجو بهینه‌سازی شوند. قطعاً توجه به گرافیک سایت نیز در طراحی سایت‌های آموزشی بسیار مهم است.

سایت فروش دوره آنلاین

ساخت و راه‌اندازی سایت فروش دوره آنلاین یکی از روش‌های محبوب برای کسب درآمد است. در واقع این وبسایت نوعی سایت فروشگاهی است که دوره‌های آموزشی را برای فروش و عرضه به کاربران ارائه می‌دهد. راه‌اندازی سایت آموزشگاه و مدارس نیاز به هزینه زیادی ندارد اما در مقابل می‌توان با استفاده از آن کسب درآمد عالی داشت. راه‌اندازی سایت برای ارائه فروش دوره آنلاین قدم اول است. برای ایجاد سایت دوره آنلاین گزینه‌های بسیاری از وب سایت ساز و یا سیستم عامل وجود دارند.
سایت فروش دوره آنلاین
در استفاده از سیستم عامل و یا وبسایت ساز و یا برنامه و کد مشخص باید نظر طراح با تجربه در این زمینه را جویا شد. پس از طراحی وب سایت نوبت به راه‌اندازی افزونه سیستم مدیریت می‌باشد. برای ایجاد دوره آنلاین به انجام این دو مرحله نیاز دارید. در سراسر دنیا برای ایجاد دوره آنلاین از memberpress استفاده می‌شود. می‌دانیم memberpress بهترین افزونه lms می‌باشد که مدیریت کامل دوره و اشتراک و برنامه‌های درسی و کنترل دسترسی را بر عهده دارد. پس از فعال کردن این افزونه باید به قسمت تنظیمات برای انجام مراحل بعدی رفت.
در سایت فروش دوره آنلاین امکان ایجاد دوره‌ها و اضافه کردن بخش‌های مختلف و ویرایش درس‌ها وجود دارد. به طور کلی راه‌اندازی این سایت باید با امکانات مختلفی همراه باشد و به نکات زیادی نیز توجه نمود. قالب وب سایت باید جذاب باشد به این معنی قسمت پیشنهادات ویژه برجسته بوده و جزئیات دوره به صورت کامل در آن بیان شود. اساتید دوره آنلاین با عکس پرسنلی و مشخصات آن‌ها در سایت معرفی شوند. همچنین باید برای نمایش وب سایت فروش دوره آنلاین در صفحه اول نتایج جستجو گوگل تلاش کرد. برای این کار باید اصول سئو را رعایت نمود. راه‌اندازی خبرنامه‌ایمیل نیز برای برقراری ارتباط با مخاطبین در این وبسایت بسیار مهم می‌باشد. به علاوه داده‌های بازاریابی را باید شناسایی کرد و از آن‌ها در تبدیل مخاطب به مشتری استفاده نمود.

مزیت‌های طراحی سایت آموزشی

در طراحی سایت آموزشگاه‌ها و مدارس و در کل سایت‌های آموزشی باید به امکانات وب سایت توجه داشت. توجه به قالب گرافیکی سایت‌های آموزشی بسیار مهم بوده زیرا منجر به جذب مخاطبان بیشتر خواهد شد. در واقع توجه به طرح گرافیکی برای طراحی هر مدل سایتی مهمترین بخش آن محسوب می‌شود.
ایجاد صفحات و منو به تعداد نامحدود، ایجاد گالری عکس و فیلم، مدیریت کردن اخبار و تابلو اعلانات مدرسه و فرم ثبت نام دانش‌آموزان در طراحی سایت اهمیت زیادی دارند. به علاوه توجه به امکاناتی چون؛ اتصال به کلاس‌های آنلاین، درج‌ایمیل و آدرس و شماره تلفن مدرسه، اتصال به شبکه‌های اجتماعی، مجوز آموزش و پرورش و نماد اعتماد الکترونیک و ایجاد درگاه‌های بانکی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.
بنابراین طراحی سایت آموزشی دارای ویژگی‌هایی است که برای موفقیت در راه‌اندازی سایت باید به این موارد توجه کرد.

ساخت سایت با مودل MOODLE

بسیاری از مشتریان برای طراحی سایت آموزشگاه و مدارس درخواست ساخت سایت با مودل یا moodle دارند. طراحی یک مؤسسه یا مدرسه آنلاین با مودل امکان شبیه‌سازی کلاس درس حضوری و فیزیکی درس را برای کاربران فراهم می‌کند.
بسیاری از طراحان سایت آموزشگاه و مدارس و برای راه‌اندازی مدارس و آموزشگاه‌های آنلاین و نشر آن در فضای اینترنت از مودل استفاده می‌کنند. مودل در واقع شبیه به وردپرس است که با استفاده از آن می‌توان اسکریپت دلخواه خود را برای سایت مدنظر ساخت. این افزونه امکان ساخت آزمون در دوره‌های آموزشی را نیز فراهم می‌کند. بنابراین در طراحی سایت آموزشگاه و مدارس می‌توان از این افزونه استفاده کرد.

ساخت سامانه آموزشی مدارس

سامانه آموزشی مدارس محیطی است که در آن امکان ارائه انواع دوره‌های آموزشی به صورت آنلاین وجود دارد. در این محیط تعامل بین مدرس و دانش‌آموز و دانشجو فراهم خواهد شد. سامانه آموزشی مدارس بایستی بر اساس استاندارد‌های روز جهان طراحی و راه‌اندازی شود تا در استفاده از آن دچار مشکل نشد. امکان دسته‌بندی دوره‌ها، درگاه متصل به بانک، ساخت دوره آزمون متنوع و تبادل نظر و پرسش و پاسخ از امکانات لازم و ضروری سامانه آموزشی مدارس می‌باشد.

پاسخ به سوالات شما در خصوص برنامه نویسی

سوالات متداول

طراحی سایت اختصاصی با کد نویسی چه مزیتی داره ؟

همانطور که در تفاوت سیستم مدیریت محتوا و کد نویسی در قبل گفتیم در کد نویسی سیستم منحصر به فرد شما و کسب و کار شما طراحی خواهد شد.
همه فرایند ها مطابق نظر شماست .
کوچکترین قسمت سایت توسط خودتان انتخاب خواهد شد و توسط مجموعه وب شایان پیاده سازی خواهد شد.

همه می‌توانند از طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی استفاده کنند ولی ما به شما پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر چیز با ما در تماس باشید تا با هم سایت و کسب کار مد نظرتان را بررسی کنیم.

بسته به پروژه شما امکان برنامه نویسی به زبان های PHP ، پایتون و … امکان پذیر است

نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ