چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

راهنمای طراحی سایت مهاجرتی

وضعیت تاسف بار اقتصادی کشور و ناملایمتی‌های اجتماعی منجر شده است تا جوانان به ناچار قصد مهاجرت از میهن را داشته باشند. متأسفانه روز به روز این اوضاع وخیم‌تر شده و خیل عظیمی از مردم نیز در فکر مهاجرت هستند. دفاتر خدمات مهاجرت بسیاری نیز در این روز‌ها به صورت حرفه‌ای و در گستره وسیعی در ارائه خدمات امور مهاجرتی فعالیت می‌کنند. حال برای موفقیت در این صنعت و راهنمایی مردمی که قصد مهاجرت دارند چه بستری بهتر از طراحی سایت مهاجرتی است؟
دفاتر مهاجرتی با راه‌اندازی و طراحی چنین سایتی می‌توانند به شمار زیادی از افراد خدمات ارائه دهند و آنان را در رسیدن به موفقیت و مقصد مد نظر راهنمایی کنند. حال این دفتر برای طراحی سایت مهاجرتی چکار باید انجام دهند؟ تماس با بهترین شرکت و سایت طراحی سایت که تجربه فوق‌العاده‌ای در این زمینه را دارند مسلماً بهترین گزینه است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به جهات مختلف طراحی و راه‌اندازی وب سایت مهاجرتی بپردازیم.

طراحی سایت مؤسسه مهاجرتی

طراحی سایت مهاجرتی برای مؤسسه‌های مهاجرتی یک الزام است. چرا که مؤسسه‌های این چنینی در ارائه خدمات و سایت آگهی دادن به مخاطبان نیاز به بستر بهتر و ارائه در سطح وسیع‌تری دارند. بازاریابی اینترنتی قطعاً در معرفی این مؤسسات به افرادی که هیچ مؤسسه مهاجرتی را نمی‌شناسند بسیار مفید است. مؤسسه‌ها با طراحی سایت مهاجرتی نام خود را به یک برند تبدیل می‌کنند. آنان برای خود اعتبار کسب کرده و خدمات خود را تبدیل به یک برند خواهند کرد.
چرا طراحی سایت مهاجرتی اطلاع‌رسانی در خصوص هر موضوعی مربوط به مؤسسه و یا اخبار جدید مهاجرت از طریق این بستر در اختیار مخاطب قرار داده می‌شود. مؤسسات مهاجرتی از طریق وبسایت رسمی خود نیز اقدام به جذب نیروی انسانی خواهند کرد. در حقیقت وب سایت طراحی شده فقط برای ارائه خدمات مهاجرت به افراد خواستار مهاجرت نیست. بلکه امکان ارائه مشاوره در خصوص مهاجرت، جذب نیروی کار، معرفی نمایندگی‌های خود و... از اهداف تأسیس سایت مهاجرتی می‌باشند.

امکانات در طراحی سایت مهاجرتی

در طراحی سایت مهاجرتی معمولاً توجه به برخی از امکانات و نکات مهم در ذات طراحی چنین سایتی است. به طور کلی نمی‌توان بدون در نظر گرفتن این موارد اصلاً سایتی را طراحی کرد. به طور معمول بخشی از ادمین‌های وب سایت مهاجرتی در کشور‌های مختلف ساکن هستند.
از امکانات این سایت طراحی کنترل پنل ادمین به صورت آنلاین می‌باشد تا ادمین‌های دیگر در سراسر دنیا بتوانند به وب دسترسی کامل داشته باشند در ضمن ممکن است این سایتها از هرجایی طراحی و توسعه شده باشند مثل طراحی سایت در کرمان یا طراحی سایت در تبریز. همچنین طراحی پنل ادمین با زبان خودش مانند طراحی سایت از امکاناتی است که برای سایت مهاجرتی چند زبانه یک ضرورت است.
متصل بودن به درگاه‌های مختلف بانکی و پرداختی کشور و مستر و ویزا از زیرساخت‌های مهم در طراحی است. رعایت سئو محتوا نیز برای پیش بردن وبسایت در میان رقبا به یک اصل تبدیل شده است.
محتوا‌های مهاجرتی یک موضوع مشخص و دارای کلمات کلیدی مشترکی هستند. ارزش محتوا‌های اصیل و رعایت نکات سئوی از نظر گوگل دارای ارزش بوده و منجر به قرار گرفتن سایت در صدر لیست موتور جستجو خواهد شد. قرار دادن محتوا و اطلاعات به روز شده از مصوبات قانونی کشور‌ها و کنش‌های سیاسی مقصد و کشور مبدا در رعایت این مورد بسیار با اهمیت می‌باشد. توجه به قالب‌بندی و گرافیک مخاطب پسند نیز از امکانات طراحی سایت مهاجرتی است.

سایت چند زبانه مشاوره مهاجرت

کسی که قصد مهاجرت داشته باشد باید اقدام مناسب و هوشمندانه‌ای انجام دهد. در این صورت است که افراد به هدف و مقصد خود می‌رسند. قدم اول هوشمندانه قطعاً دریافت مشاوره از مؤسسه‌های مهاجرتی است. بسیاری از این مؤسسه‌ها اقدام به راه‌اندازی و طراحی سایت مهاجرتی کرده‌اند تا به مخاطبان خود انواع خدمات از جمله خدمات مشاوره ارائه دهند.
سایت چند زبانه مشاوره مهاجرت ارائه مشاوره و پاسخ به سؤالات کاربران نیاز به یک درگاه ارتباطی مناسب به نام سایت مشاوره مهاجرت دارد. مشاوران و یا حقوق‌دانانی که در حوزه مهاجرت فعالیت می‌کنند با راه‌اندازی سایت مشاوره مهاجرت می‌توانند با کاربران ارتباط برقرار نمایند و از این طریق کسب درآمد کنند.
بسیاری از وب سایت‌های مهاجرتی از سوی چند ادمین در سراسر دنیا مدیریت می‌شوند. به طور مثال برای مهاجرت به کشور آلمان نیاز به طراحی سایت و پنل مدیریتی به زبان آلمانی نیز هست. در این صورت وبسایت‌های مشاوره مهاجرتی به صورت چند زبانه طراحی می‌شوند. سایت‌های مشاوره به ارائه محتوا‌هایی و اطلاعات مهم در خصوص مهاجرت با رعایت کامل قوانین تولید محتوا نیاز دارد. محتوا و مطالب درج شده در سایت مزبور به چند زبان طراحی می‌شود. به صورتی که ادمین با وارد شدن به پنل خود سایت را با زبان خود مشاهده می‌کند.

سایت اختصاصی مؤسسه‌های مهاجرت

طراحی سایت مهاجرتی به صورت اختصاصی به معنی استفاده از پنل اختصاصی و استفاده از امکانات خاص طراحی سایت برای مشتری است. ارائه خدمات هاستینگ، ثبت دامنه و ارائه مشاوره رایگان طراحی سایت در مورد نوع طراحی سایت مهاجرتی در پنل اختصاصی شرکت‌ها قرار دارند.
همچنین طراحی سایتی پویا توسط تیم حرفه‌ای و با رعایت خواسته و نیاز مشتری، تولید و درج محتوا‌های بی‌عیب و نقص، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی نیز در این پنل اختصاصی قرار دارند. علاوه بر آن خدمات بهینه‌سازی وب سایت و سئو و استفاده از ابزار‌های مختلف نیز جزء پنل اختصاصی طراحی سایت تخصصی هستند.
لازم به ذکر است که طراحی سایت اختصاصی مؤسسه‌های مهاجرت بایستی دارای ویژگی‌هایی باشد. طراحی صفحه تماس با ما و طراحی صفحات مربوط به انواع مهاجرت، صفحه شرایط و قوانین مهاجرت از ویژگی‌های مورد نیاز سایت مهاجرتی می‌باشند.
معرفی کشور‌های مناسب برای مهاجرت، امکان ارسال مدارک به سایت، طراحی چند زبانه وب سایت، ریسپانسیو بودن قالب وب، قبلیت پرس و پاسخ نیز از دیگر ویژگی‌های وب سایت مهاجرتی می‌باشند. یک سایت اختصاصی مهاجرتی پس از طراحی مورد حمایت و پشتیبانی شرکت سازنده و برنامه‌نویس قرار خواهد گرفت. در این صورت وبسایت به موقع توسعه داده می‌شود و از کند شدن و کاهش کیفیت آن پس از طراحی جلوگیری می‌شود.
نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  نیاتوس خوش سیما

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۵

  مفید بود

 • نظر کاربر

  رضا ولی زاده

  ۱۴۰۲/۱۱/۱۴

  سلام

  عالی بود بهترازاین نمیشه

  موفق باشید

 • نظر کاربر

  Jobtick

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۳

  ممنون بابت مطالب مفیدتون

 • نظر کاربر

  محمدعلی محمدیان

  ۱۴۰۲/۰۸/۲۸

  مطلب جامع و خوبی بود بنظرم الان دیگه طراحی سایت یه برگ بنده برای هر کسب و کاری به حساب میاد عالی

 • نظر کاربر

  اکبر

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۵

  تشکر از پشتیبانی خوبتون

 • نظر کاربر

  محمد رضا ترابی

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۵

  سلام، برای سئو سایت، حداکثر با چند تا کلمه کلیدی کار می کنید

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات مد نظر شما ، میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

 • نظر کاربر

  فریده رمضانی

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

  عالی هستید

 • نظر کاربر

  دکتر حمید سلیمانی

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۵

  سایتتون خیلی خوبه،موفق باشید

 • نظر کاربر

  ashkan ardeshirian

  ۱۴۰۲/۰۷/۲۸

  مطلب مفیدی بود خسته نباشید

 • نظر کاربر

  nova

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴

  ممنون از سایت خوبتون

 • نظر کاربر

  فاطمه عموشاهی

  ۱۴۰۲/۰۷/۰۲

  مطلبیتون عالی بود و نمونه کارهای فوق العاده

 • نظر کاربر

  معصومه میلادزاده

  ۱۴۰۲/۰۶/۳۰

  سایت خوبی دارید امیدوارم که موفق باشید

 • نظر کاربر

  وحید

  ۱۴۰۲/۰۶/۱۲

  خیلی ممنونم از مطالب مفید و کاملتون

 • نظر کاربر

  hamid

  ۱۴۰۲/۰۵/۲۷

  سلام حدودا طراحی سایت فروش اتو گالری چنده است ؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقتتون بخیر
   حدود قیمت طراحی سایت رو داخل لینک میتونید ببینید
   اما برای راهنمایی بیشتر و بررسی جزئیات پروژه میتونید یک جلسه مشاوره رایگان با ما داشته باشید

 • نظر کاربر

  سلماز محمدپور

  ۱۴۰۲/۰۵/۰۵

  مطالبتون خیلی عالیه مرسی از ارائه مطالب پر محتوا قیمت های طراحی سایتتون که خیلی خوبه از همه جا کمتره و کیفیتت کارتون عالی

 • نظر کاربر

  mehrdad

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۶

  سلام.خسته نباشید.واقعا کارتون فوق العاده اس

 • نظر کاربر

  مهدی

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۸

  ممنون بابت مطالب مفیدتون

  بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  سپیده درویش

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۴

  very good

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ