چرا وب شایان؟

تضمین کیفیت

در تمامی پروژه ها ۵۰ درصد از مبلغ بعد از تست و تااطمینان خاطر شما تسویه می شود، چه تضمینی بهتر و بالاتر از این ؟

مشاوره رایگان

قبل از شروع هر پروژه برای درک کامل و شناخت دغدغه شما حداقل یک جلسه با حضور یک از اعضای تیم فنی برگزار خواهد شد

آرامش خاطر

۹ سال افتخار همکاری با مجموعه های مختلف را داشتیم و با افتخار می تونیم بگیم سایت ها پشتیبان داشته اند

تجریه کاری

همینطور که در نمونه کارهای این مجموعه دیده اید، تیم فنی ما تجربه کاری در اسکیل های بالا را دارد

رعایت اصول سئو

برای ما باعث افتخاره که سایت های فعلی طراحی شده در زمینه تخصصی خود در رتبه های برتر گوگل قرار دارند

طراحی اصولی و چشم نواز

طراحی سایت مطابق سلیقه شما و با بهترین کیفیت طراحی و اماده خواهد شد ، قطعا این سایت منحصر به فرد شماست

آموزش و پشتیبانی

همواره با توجه به حجم و حساسیت پروژه آموزشهای لازم داده می شود و پاسخگوی سوالات شما هستیم

امنیت بالا

تمام نکات امنیتی لازم برای همه‌ی پروژه ها رعایت می شود، اعتبار شما خط قرمز ماست

وب سایت واکنش گرا

وب سایت شما خودش را با اندازۀ صفحه تطبیق خواهد داد. این یعنی کاربر با هر دستگاهی به آن سر بزند، باز هم وب سایت شما درست نمایش داده می‌شود

رعایت استاندارد های جهانی

ما تمام استانداردهای روز طراحی سایت را در وب سایت شما رعایت خواهیم کرد به طوری که نیاز به باز طراحی سایت نداشته باشید

سریعتر از رقبا

در دنیای فعلی برای گوگل و کاربران سرعت سایت شما اهمیت بالایی داره، سرعت سایت شما سریع تر از رقبا خواهد بود

امکان توسعه

توسعه امکانات سیستم بدون نیاز به تغییرات بنیادین ، آینده کسب و کار شما حتما در نظر گرفته می شود

راهنمای طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در شیوه زندگی امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است. وبسایت پزشکی برای راحتی کار بیماران و پزشکان و بهبود و ارتقای سلامتی جامعه بسیار مهم شده است. وبسایت‌های پزشکی برای افزایش اطلاعات پزشکی مخاطبان و کاربران نیز بسیار مفید می‌باشد.

مزیت های طراحی سایت پزشکی

ارتباط بیشتر پزشکان و مراکز درمانی با بیماران به واسطه طراحی سایت پزشکی میسر خواهد شد. همچنین ارائه مقالات و اطلاعات پزشکی در وبسایت منجر به افزایش اعتبار پزشک خواهد شد. در این صورت افراد زیادی مشتاق مراجعه به پزشکی خواهند بود که مورد اعتماد خود هستند.
همچنین مراجعه بیماران به پزشک با اطمینان صد در صد خواهد بود. زیرا در این بستر امکان مقایسه بین پزشک مد نظر و سایر پزشکان نیز فراهم می‌شود. در بسیاری از مراجعات پزشکی نیاز به حضور بیمار نیست. مشاوره و یا نشان دادن دارو و یا عکس‌های رادیولوژی و... نیازی به حضور بیمار ندارند. در این صورت از طریق وب سایت و درگاه‌های ارتباطی می‌توان با بیماران ارتباط برقرار کرد و آن‌ها را راهنمایی کرد.
در این صورت ارائه خدمات به صورت آنلاین منجر به رضایت بیماران و کاهش هزینه‌های آنان در درمان می‌شود. بسیاری از پزشکان برای نشان دادن سواد و تجربه خود و همچنین نمونه درمان‌های موفق خود به طراحی وب سایت پزشکی نیاز دارند.
طراحی چنین سایتی نیاز به رعایت برخی از موارد کلیدی دارد. توجه به قالب برنامه‌نویسی و همچنین توجه به گرافیک وبسایت بسیار مهم است. مهم‌ترین ویژگی طراحی در این مدل از وبسایت‌ها توجه و اختصاص بخشی برای ایجاد ارتباط با بیماران است.
مزیت های طراحی سایت پزشکی پرسیدن سؤالات پزشکی از پزشک بدون نیاز به حضور در مطب و کلینیک‌های درمانی و امکان دریافت مشاوره غیر حضوری برای بیماران خدمات ویژه محسوب می‌شود. با این اوصاف نیاز به طراحی سایت کاربردی پزشکی بسیار زیاد است. زیرا مخاطبان و کاربران این وبسایت‌ها افرادی هستند که درگیر مشکلات جسمی خود و یا خانواده هستند. توجه به راحتی و رفاه حال و کاهش هزینه‌های آنان ضرورتی است که برای پزشکان بسیار مهم شده است. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به جهات مختلف طراحی سایت پزشکی و امکانات مورد نیاز آن بپردازیم.

ساخت سامانه نوبت دهی پزشکی

دریافت نوبت و همچنین نوبت دهی به بیماران همیشه یکی از معضلات حوزه درمان بوده و هست. اما امروزه این دغدغه نوبت دهی تا حد زیادی برای افراد کاهش پیدا کرده است. یکی از مزایای طراحی سایت پزشکی دریافت نوبت و نظم به نوبت دهی بیماران در بستر وب سایت می‌باشد.
بسیاری از مراکز درمانی و کلینیک‌های درمانی برای ایجاد نظم در روند ویزیت بیماران و نوبت دهی آنان اقدام به راه‌اندازی و ساخت سامانه نوبت دهی پزشکان کرده‌اند. زیرا عدم رعایت نظم در نوبت دهی مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد. عدم رعایت نوبت بیمار، ایجاد هرج و مرج و شلوغی، شیوع ویروس‌های واگیر دار در مطب و مراکز شلوغ درمانی، اتلاف وقت بیماران و ایجاد جدل و بحث میان افراد منجر شده است تا برای رفع این مشکلات راه حلی بیابند.
قطعاً طراحی سایت پزشکی و به اخص راه‌اندازی سامانه نوبت دهی پزشکی راه حل تمامی این مشکلات است. امکانات وب سایت یا سامانه نوبت دهی باید دارای امکانات پذیرش ۲۴ ساعته باشد. می‌توان بخشی را در این سامانه به معرفی پزشکان اختصاص داد. ارائه مشاوره پزشکی به صورت آنلاین و ویزیت آنلاین در سامانه نوبت دهی قطعاً جذاب بوده و موجب افزایش محبوبیت سامانه میان افراد خواهد شد. سامانه‌های پیشرفته و مطابق با استاندارد‌های روز دنیا بر اساس محل زندگی کاربر درمانگاه و کلینیک‌های معتبر و نزدیک به محل زندگی کاربر را معرفی خواهد کرد. خدماتی که در وبسایت نوبت دهی به کاربران ارائه می‌شود با توجه به خواسته و نیاز وبمستر متفاوت خواهد بود. اما از جمله خدمات قابل ارائه در این وبسایت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛
طراحی صفحه‌ای در خصوص پزشکان، اختصاص بخشی به عنوان راهنمای استفاده و دریافت نوبت و... ، انتخاب روز و زمان رزرو نوبت، دسته‌بندی لیستی از اسامی پزشکان بر اساس تخصص آن‌ها، نمایش جدول ساعت ملاقات، پرداخت ویزیت به صورت آنلاین، طراحی بخشی به عنوان انتقاد و پیشنهاد و یا طراحی شکایت و...

سایت معرفی کلینیک

سایت معرفی کلینیک یکی از انواع مدل‌های طراحی سایت پزشکی می‌باشد که برای ارائه خدمات به کاربران راه‌اندازی می‌شود. سایت معرفی کلینیک مجموعه‌ای از کلینیک‌های معتبر و فعال در تخصص‌های مختلف پزشکی را به کاربران معرفی می‌کند. در این وبسایت انواع خدمات مختلف جهت معرفی کلینیک‌های مورد نظر در سایت ارائه می‌شود. از جمله خدمات این وب سایت؛
 • معرفی پزشکان و متخصصان کلینیک
 • ارائه اطلاعات کامل در خصوص خدمات هر یک از آن‌ها
 • آدرس و اطلاعات تماس کلینیک
 • نحوه دریافت نوبت و یا برقراری تماس و دریافت مشاوره
 • ارائه کاتالوگی از نمونه فعالیت هر کلینیک
طراحی سایت کلینیک

معرفی شبکه‌های اجتماعی برای ارتباط برقرار کردن

این وب سایت باید اطلاعات کاملی در خصوص کلینیک‌های مدنظر را به کاربران ارائه دهد. همچنین وبسایت باید از سرعت لود بالا و گرافیک زیبا و شکیل برخوردار باشد. در این صورت وبسایت بستری خوبی برای بازاریابی و معرفی کلینیک‌های درمانی و پزشکی خواهد بود.
در وبسایت معرفی کلینیک برای جلب اعتماد بیماران ویدیو‌هایی از نظرات بیماران واقعی تهیه و به مخاطبان سایت ارائه می‌شود. در این ویدئو بیماران از تجربه خود در مراجعه به کلینیک مورد نظر حرف می‌زنند. البته تمام این خدمات را می‌توان در طراحی سایت برای کلینیک‌های درمانی نیز به کار برد.
بسته به خواسته و نظر مشتری طراحی سایت پزشکی با امکانات مختلف فوق الذکر و یا بخشی از آن‌ها صورت می‌گیرد. سرعت وب سایت و زیبایی قالب آن و تقسیم‌بندی اطلاعات مربوط به هر یک از کلینیک‌ها از جمله امکانات ضروری طراحی سایت معرفی کلینیک می‌باشند.

طراحی سایت شخصی پزشکان چند زبانه

برخی از پزشکان برای برقراری ارتباط و تعامل با کاربرانی که به تخصص وی نیاز دارند اقدام به راه‌اندازی و طراحی سایت پزشکی شخصی خواهند کرد. بسیاری از پزشکان معروف دارای وب سایتی در اینترنت هستند که به نوعی مانند یک معرف و شناسنامه حرفه‌ای و کاری پزشک آن‌ها عمل می‌کند.
برخی از پزشکان تمایل به راه‌اندازی و طراحی سایت شخصی به صورت چند زبانه دارند. در این صورت با ارائه مشاوره و درج مطالب پزشکی به صورت چند زبانه در سایت منجر به بالا رفتن رتبه و اعتبار پزشک خواهد شد.
ارائه مقاله‌ها و تحقیقات پزشک در وبسایت خود بهترین بستری برای معرفی و تخصص خود به تمام دنیا و کاربران سراسر دنیا می‌باشد. حتی پزشکانی همچون پزشکان طب سنتی در وب سایت شخصی خود می‌توانند محصولات پزشکی یا دارویی خود را در وب سایت ارائه دهند. آن‌ها برای اینکار می‌توانند از اپ فروشگاهی برای این کار استفاده کنند.
طراحی سایت پزشکی نیاز به گذشتن از چند مراحل مختلف است. مشخص کردن هدف از طراحی سایت قدم اول مهم بوده و مرحله اول برای راه‌اندازی سایت محسوب می‌شود. پس از آن طراحی گرافیکی اولیه و نمای سایت صورت می‌گیرد. تولید محتوا برای سایت در قدم بعدی صورت می‌گیرد.
مدیریت و پشتیبانی از سایت برای موفقیت سایت بسیار مهم و مؤثر است. اصولاً در طراحی سایت پزشکی مشاوره فنی و اجرائی با مدیریت پروژه صورت می‌گیرد. همچنین تمامی استاندارد‌های سئو و گوگل برای موفقیت سایت رعایت خواهد شد.
پنل مدیریتی در اختیار خریدار یا مشتری قرار داده می‌شود و طراحی سایت با به روز‌ترین تکنولوژی انجام می‌شود. پشتیبانی تمام وقت از وبسایت نیز بسیار ضرورت دارد. زیرا برای برقراری سایت به پشتیبانی و حمایت از سایت نیاز می‌باشد. به هر حال برای موفقیت سایت پزشکی چند زبانه به این موارد نیاز است. البته راه‌اندازی سایت تخصصی چند زبانه به هزینه بیشتری نیاز دارد.

قیمت سایت پزشکی چقدر است؟

طراحی برای کسب و کار‌های مختلف امروزه مورد توجه افراد قرار گرفته شده است. طراحی سایت پزشکی نیز به طبع بسیار مورد توجه پزشکان قرار گرفته است. دلیل آن قطعاً مزایایی است که سایت پزشکی برای پزشکان و بیماران و کاربران فضای اینترنت خواهد داشت.
طراحی سایت پزشکی مجموعه‌ای از فعالیت‌های حرفه‌ای را نیازمند است که از کد‌نویسی و خلاقیت برنامه‌نویس نشات می‌گیرد. هر نوع وب سایتی که توسط برنامه‌نویس طراحی می‌شود دارای امکانات خاصی است.
در واقع هر یک از وبسایت‌های مختلف دارای تعرفه‌ای مشخص در طراحی و راه‌اندازی هستند. تعرفه و قیمت طراحی سایت پزشکی نیز با توجه به فاکتور‌های مختلف تعیین خواهد شد. با توجه به گستردگی ساخت و طراحی وب سایت‌های مختلف تعرفه سایت پزشکی با توجه به کاربری سایت پزشکی، امکانات مورد نیاز همچون cmc و ماژول‌های مورد نیاز و دیگر امکانات متغیر بوده و متفاوت محاسبه می‌شود.
علاوه بر هزینه طراحی و راه‌اندازی پشتیبانی و حمایت از سایت و طراحی سئو و افزودن محتوا به سایت نیز هزینه بر خواهد بود. پشتیبانی فنی و محتوایی سایت پزشکی ممکن است با توجه به سلیقه طراح متفاوت محاسبه شود.
برخی از شرکت‌ها مدت زمان مشخصی از حمایت و پشتیبانی سایت طراحی شده را به صورت رایگان تقبل می‌کنند. بنابراین هزینه‌ای مشخص و معین را نمی‌توان به عنوان هزینه طراحی سایت پزشکی ارائه داد. در جلسه مشاوره خریدار با برنامه‌نویس و طراح و ارائه اهداف کلی از طراحی سایت و امکانات مورد نیاز برای طراحی از هزینه نهایی اطلاع پیدا می‌کند. قیمت طراحی سایت پزشکی در مقابل مزایایی که وب سایت برای فعالیت پزشکی در بر خواهد داشت مناسب خواهد بود.
نظر یا سوال خود را با ما در میان بگذارید!

 • نظر کاربر

  علیرضا کوهی

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۶

  ممنون از مطالب خوبتون بسیار عالی بود

 • نظر کاربر

  مرتضی مغزی

  ۱۴۰۳/۰۱/۰۳

  ممنون از مطالب خوبتون

 • نظر کاربر

  امین آرش مهر

  ۱۴۰۲/۱۲/۲۳

  مهندس شریفی عشقی عشق ،

  ❤❤❤❤❤

  از طرف تیم تعمیرات کرج

 • نظر کاربر

  حسین رمضانی

  ۱۴۰۲/۱۲/۱۶

  مرسی از مطالب مفیدی که منتشر می کنید

 • نظر کاربر

  یوسف براجی

  ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

  جامع و خوب

 • نظر کاربر

  آرمین طهرانی

  ۱۴۰۲/۱۰/۳۰

  بسیار شرکت حرفه ای هستن ، متشکر از تیم خوب وب شایان که سایت من رو به بهترین شکل طراحی کردن

 • نظر کاربر

  میثم لواسان

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۸

  سلام میخواستم بدونم شما سایت وبلاگ دهی هم طراحی می کنید؟ و قیمت ها به چه صورت می باشد؟ و پشتیبانی سایت با خودتونه؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   بله امکان طراحی سایت وبلاگ دهی به صورت اختصاصی یا استفاده از سیستم وردپرس وجود دارد
   با توجه به نیاز شما زمان و هزینه پروژه متغییر خواهد بود.
   امکان انجام پشتیبانی و مدیریت سرور توسط مجموعه وب شایان وجود دارد

 • نظر کاربر

  نادر عبدی

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۴

  سلام ، می خواستم بدونم چه مدت زمانی طول میکشه تا سایتم رو در صفحه اول گوگل مشاهده کنم؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات ، کلید واژه ها و رقبای شما ، زمان میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان استفاده کنید

 • نظر کاربر

  شهاب نصری

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۳

  تشکر از سایت با اطلاعات به روز شده و مفید ?

 • نظر کاربر

  ahmadzahedi

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۲

  خیلی عالی بود ممنون از مطالب مفید و به روزتون ?

 • نظر کاربر

  mohsenkhamse

  ۱۴۰۲/۱۰/۲۱

  سلام. برای سایت شرکتی میتونید قالب اختصاصی طراحی کنید؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  صادق بستاک

  ۱۴۰۲/۱۰/۱۵

  نوشتتون عالی بود

 • نظر کاربر

  رضابالانی

  ۱۴۰۲/۱۰/۰۳

  ممنون از شما عالی

 • نظر کاربر

  سیاوش خانجانی

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۹

  سلام .ممنون از خدمات مفید و غیر قابل توصیف

  همکاران محترم

 • نظر کاربر

  آرش

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۴

  زیبا و کاملا قابل مفهوم ساده بود

 • نظر کاربر

  اکانت تست

  ۱۴۰۲/۰۹/۲۴

  چقد شما خووووووووووووبیییییییییییییییییددد

 • نظر کاربر

  مهدی

  ۱۴۰۲/۰۹/۱۶

  عالی بود. تشکر از زحماتتون

 • نظر کاربر

  آسمان سئو

  ۱۴۰۲/۰۸/۱۴

  سلام خسته نباشید.

  شما سایت وردپرس با ui اختصاصی هم طراحی می‌کنید؟؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام سلامت باشید
   بله میتونید جزئیات را در صفحه " طراحی سایت اختصاصی" ببینید یا از طریق تماس با ما از جرئیات بیشتر اگاه شوید

 • نظر کاربر

  هادی مصطفی

  ۱۴۰۲/۰۸/۰۸

  very good

 • نظر کاربر

  Barzansalehi

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۳

  خیلی ممنون،مطالب خیلی خوب بود

 • نظر کاربر

  raje

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۱

  با متن و توضیح کوتاه ولی کاملش کاری ندارم، خیلی انرژی مثبت تو این وبسایت هست که قشنگ حسش میکنم. ممنون که کار خوب ارائه میدین

 • نظر کاربر

  امیرحسین شمس

  ۱۴۰۲/۰۷/۱۰

  مشتری سایتتون هستم جا داره همینجا از مدیریت مجموعتون جناب آقای شریفی تشکر کنم بخاطر زحماتشون و ممنون تلاش و پشتکار تیم خوبتون هستیم.سپاس

 • نظر کاربر

  علی

  ۱۴۰۲/۰۶/۲۱

  سلام دوست عزیز سایتی میخواستم در حوزه مبلمان و دکوراسیون مانند سایت های دکورانیک و اف دکور ، هزینش حدودا چقدر میشه؟

  • مجموعه وب شایان

   سلام وقت بخیر
   هزینه طراحی سایت فروشگاهی طبق تعرفه سایت لینک شده قابل انجام خواهد بود.

 • نظر کاربر

  مهدی عارف

  ۱۴۰۲/۰۶/۱۸

  ممنون از ابراز محبت شما نیلوفر جان .

 • نظر کاربر

  آیدانجفی

  ۱۴۰۲/۰۶/۱۵

  بسیار عالی و جالب بود

 • نظر کاربر

  هادی کیا

  ۱۴۰۲/۰۶/۰۱

  خداقوت✋️🔥

 • نظر کاربر

  جواد رحیمی

  ۱۴۰۲/۰۵/۳۱

  کیفیت کار و قیمت هاتون خوبه، اگر بخوام در زمینه ی سایت و سئو فعالیتی داشته باشم،حتما با شما همکاری می کنم.

 • نظر کاربر

  sgda ewrt

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۸

  عالیه

 • نظر کاربر

  سحر هانی

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۴

  بسیار عالی

 • نظر کاربر

  معین شفیعی

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۳

  سلام

  طراحی سایت شما عالیه

 • نظر کاربر

  هادی رمضانی پور

  ۱۴۰۲/۰۵/۱۲

  سلام. طراحی سایت چندفروشگاهی حدودا چقدر زمان میبره؟

  • مجموعه وب شایان

   درود
   با توجه به جزئیات و امکانات مد نظر شما ، زمان انجام پروژه میتونه متفاوت باشه
   پیشنهاد میکنم از طریق "فرم تماس با ما" اطلاعاتتون بگذارید و از یک جلسه مشاوره رایگان طراحی سایت استفاده کنید

 • نظر کاربر

  امیرحسین

  ۱۴۰۲/۰۵/۰۷

  تشکر از سایت و مقاله خوبتون.مطالبتون بسیار مفید بود و برای تحقیقم واقعا به کاراومد…???

 • نظر کاربر

  Alpine BTG

  ۱۴۰۲/۰۴/۲۵

  شرکت خیلی بزرگی هستین، مطالب و نکات عالی بودن- همیشه رو به پیشرفت باشید

 • نظر کاربر

  سمیرا شفیعی

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۳

  مطالب و نکات عالی بودن. دمتون گرم

 • نظر کاربر

  دکتر هامین حاتمی کرمانی

  ۱۴۰۲/۰۴/۱۲

  مشتری سایتتون هستم جا داره همینجا از مدیریت مجموعتون جناب آقای شریفی تشکر کنم بخاطر زحماتشون و ممنون تلاش و پشتکار تیم خوبتون هستیم.
  سپاس

  • مجموعه وب شایان

   درود
   جناب حاتمی عزیز همکاری با شما قطعا باعث افتخار ما بوده و هست

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ