سایت بنیاد وکلا | ویژگی ها و امکانات + ثبت نام

سایت بنیاد وکلا | ویژگی ها و امکانات + ثبت نام

یکی از بهترین سایت هایی که خدمات حقوقی را در سطح تخصصی به کاربران ارائه می دهد، سایت بنیاد وکلا است. همه افراد در برهه هایی از زندگی خود ممکن است با امور حقوقی و کیفری مواجه شوند. مواجه با این امور و حل مسائل مربوط به آن ها نیازمند داشتن دانش حقوقی بوده و با چالش های زیادی همراه است.

www.bonyadvokala.com

بنابراین این افراد باید از وکلا و مشاورانی کمک گیرند که دارای دانش حقوقی هستند. سامانه حقوقی بنیاد وکلا، سایتی است که دسترسی به بهترین و باتجربه ترین وکلای پایه یک دادگستری را برای همه افراد آسان کرده است. در این مقاله می خواهیم سایت بنیاد وکلا را معرفی کرده و خدمات و ویژگی ها و امکانات آن را بررسی کنیم.

bonyad-vokala.jpg

سایت بنیاد وکلا چیست؟

سایت بنیاد وکلا، یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین سایت هایی است که به ارائه خدمات حقوقی به صورت آنلاین یا حضوری می پردازد. این سامانه، امکان دریافت مشاوره حقوقی دعاوی مختلف در کلیه زمینه ها را برای متقاضیان فراهم کرده است.

از طریق سامانه بنیاد وکلا می توانید به متخصص ترین و باتجربه ترین وکلاهای پایه یک دادگستری و مشاوران حقوقی دسترسی داشته باشید. این وکلا و مشاوران پاسخگوی تمامی سوالات، ابهامات و مشکلات متقاضیان در خصوص مسائل حقوقی خواهند بود. سایت بنیاد وکلا در مقابل یک پلتفرم کارآمد جهت دریافت مشاوره عمل می کند. زیرا امکان دریافت مشاوره آنلاین از طریق همین پلتفرم برای متقاضیان وجود دارد.

هدف از راه اندازی سایت بنیاد وکلا

هدف از راه اندازی سایت بنیاد وکلا و یا طراحی سایت وکیل ، دسترسی راحت و آسان قشر گسترده ای از متقاضیان به وکلای پایه یک دادگستری و مشاوران متخصص است. در گذشته متقاضیان برای آن که بتوانند به خدمات وکیل یا مشاور دسترسی پیدا کنند باید حتما جهت مشاوره حضوری اقدام می کردند. این کار برای افرادی که در شهرهای کوچک زندگی کرده و امکان دسترسی به بهترین وکلا را نداشتند، کاری دشوار بود. همچنین امروزه با افزایش مشغله های کاری، بیشتر متقاضیان وقت و انرژی کافی برای مراجعه حضوری را ندارند.

با سایت بنیاد وکلا می توانید کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری به بهترین وکلای پایه یک دادگستری دسترسی پیدا کنید. بنابراین هدف از ایجاد سامانه حقوقی بنیاد وکلا، بهره مندی یکسان همه افراد از خدمات مشاوره تخصصی حقوقی در کمترین زمان است.

ویژگی ها و امکانات سایت بنیاد وکلا

سایت بنیاد وکلا به سبب ویژگی ها و امکانات فوق العاده خود توانسته میان متقاضیان، وکلا و مشاوران فعال در آن محبوب باشد. یکی از بهترین ویژگی های آن، امکان دسترسی آسان کاربران به لیست کامل وکلای پایه یک دادگستری است. این سایت رابط کاربری بسیار آسان و روانی داشته و برای استفاده از آن نیازی به تخصص خاصی نیست. بنابراین همه افراد در کمترین زمان ممکن می توانند از خدمات این سایت بهره مند شوند.

از امکانات دیگر سایت بنیاد وکلا می توان به چت آنلاین این پلتفرم اشاره کرد. متقاضیان می توانند از طریق طراحی سایت با وکلا چت داشته و از خدمات آنلاین سایت به خوبی استفاده کنند. امکان ثبت نام در سایت و ساختن نام کاربری در سامانه بنیاد وکلا وجود دارد. بنابراین متقاضیان می توانند ابتدا در سایت ثبت نام کرده و سپس از خدمات آن بهره ببرند.

مزایای استفاده از خدمات سایت بنیاد وکلا

استفاده از خدمات سایت بنیاد وکلا برای متقاضیانی که به راهنمایی حقوقی نیاز دارند با مزایای زیادی همراه است. یکی از بهترین مزایای این سامانه، حضور تعداد زیادی از بهترین وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی در آن می باشد.

mazaya-bonyad-vokala.jpg

متقاضیانی که به دنبال استفاده از خدمات بهترین و متخصص ترین افراد در امور حقوقی هستند می توانند از خدمات این سایت بهره ببرند. مزیت دیگر استفاده از این سایت، تنوع خدمات در آن است. شما می توانید از انواع خدمات حقوقی هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری بهره ببرید. مشاوره حقوقی در مورد انواع دعاوی های حقوقی و کیفری توسط مشاوران و وکلای این مجموعه صورت می گیرد.

خدمات تخصصی حقوقی در سامانه بنیاد وکلا

شاید فکر کنید که در سایت بنیاد وکلا تنها عمل مشاوره حقوقی انجام می شود اما این طور نیست. در این سامانه کاربری، انواع خدمات تخصصی حقوقی توسط وکلا و مشاوران در اختیار متقاضیان قرار می گیرند. تنظیم شکواییه، تنظیم دادخواست حقوقی، تنظیم اظهارنامه، تنظیم لایحه های حقوقی و کیفری، تنظیم قرارداد، تنظیم لایحه دفاعیه و ... جزء این خدمات هستند. بنابراین متقاضیان با پرداخت هزینه ای مناسب، می توانند اوراق قضایی مورد نیاز خود را از طریق بهترین وکلای دادگستری تهیه نمایند.

وکیل آنلاین در سایت بنیاد وکلا

بسیاری از متقاضیان تمایل دارند از خدمات آنلاین سایت بنیاد وکلا بهره ببرند. در خدمات آنلاین، مشاوره بین وکیل و متقاضی به صورت چت آنلاین انجام می شود. شایان ذکر است که امکان ارسال فایل صوتی و تصویری از طریق چت آنلاین بنیاد وکلا وجود دارد. بنابراین متقاضیان می توانند اسناد و مدارک قضایی را جهت دریافت مشاوره بهتر به وکیل ارسال نمایند. از طریق مشاوره آنلاین با وکیل می توانید در زمان بسیار کمی، راهنمایی های لازم را از وکیل دریافت کنید.

وکیل تلفنی در سایت بنیاد وکلا

برخی از افراد علاقه ای به استفاده از خدمات چت آنلاین سایت بنیاد وکلا ندارند. این سامانه برای این دسته از متقاضیان نیز راه چاره دارد. امکان انجام مشاوره تلفنی با وکلا و مشاوران حقوقی سامانه بنیاد وکلا وجود دارد. این تماس های تلفنی در بازه های زمانی 20، 30 و 40 دقیقه ارائه می شوند. متقاضیان برای استفاده از این خدمات ابتدا باید وکیل خود را انتخاب کرده و هزینه را پرداخت نمایند. بعد از پرداخت هزینه تاریخ و ساعت دقیق مشاوره به متقاضی اطلاع رسانی خواهد شد. اگر بازه زمانی تماس تلفنی بیشتر طول بکشد، باید مابقی هزینه بعدا توسط متقاضی پرداخت شود.

ثبت نام در بنیاد وکلا

برای استفاده از خدمات سایت بنیاد وکلا ابتدا باید کاربر این سامانه شوید. یعنی در آن ثبت نام کنید. برای ثبت نام ابتدا کشور خود را انتخاب کرده و شماره موبایل خود را وارد نمایید. یک کد تایید برای شماره موبایل شما پیامک می شود که لازم است آن را در کادر مربوطه بنویسید. در مراحل بعدی نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. پس از اتمام این مراحل، ثبت نام شما در سایت بنیاد وکلا به پایان می رسیده و می توانید از خدمات سایت استفاده کنید.

 

 

 

بدون دیدگاه

مشاوره تلفنی رایگان
مشاوره رایگان با واتس‌اپ